štvrtok - 30. júna, 2022
, To musíte videť! Kapela Eufory má nový videoklip

To musíte videť! Kapela Eufory má nový videoklip

Martinská kapela Eufory dnes o 15-tej oficiálne zverejnila svoj videoklip k piesni Book Of Life. Buďte medzi prvými, ktorí si ho pozrú!

Zrod skupiny EUFORY, na ktorého počiatku stála bubeníčka Miriama Hodoňová ako zakladajúci člen kapely, siaha do roku 2009.  Post gitaristu obsadil jej brat Štefan Hodoň. Spočiatku prevládal úmysel, aby sa EUFORY formovala ako revivalová skupina, hrajúca prevažne skladby od legendárnych DEF LEPPARD. No príchodom skúseného speváka Ľuboša Senka v septembri 2009, ktorý vyplnil prázdne miesto za mikrofónom, sa kapela začala uberať cestou tvrdšieho soundu. Na prelome rokov 2009 a 2010 sa k utuženému jadru kapely pridal ďalší gitarista Ján Adámik. Skupina EUFORY zápasila s problémom obsadenia miesta basového gitaristu. Do EUFORY však prijal ponuku veľmi šikovný a cieľavedomý Aďo Benca. Začiatkom roka 2014  gitarista Jano Adámik po dlhom váhaní z kapely odchádza a prakticky ihneď ho na jeho poste nahrádza výnimočný a talentovaný Peter Drábik. Na jar 2014 sa kapely ujíma obetavý manažér Jarko Pliešovský a koncom toho istého roka sa k nemu pripája cieľavedomý manažér Štefan Dibdiak.

Viac o kapele samotnej môžete nájsť na stránke eufory.sk

Zdroj: eufory.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Lenny, live. laugh. cry. Nový singel speváčky Lenny je o emóciach, priateľsve a prekonávaní prekážok

live. laugh. cry. Nový singel speváčky Lenny je o emóciach, priateľsve a prekonávaní prekážok

Skladateľka, klaviristka a speváčka s nezameniteľným hlasom. To všetko je Lenny, ktorá minulú jeseň prekvapila svojich fanúšikov …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *