utorok - 23. júla, 2024
, Nedvěd smútil a natočil svoj najlepší videoklip

Nedvěd smútil a natočil svoj najlepší videoklip

Downfallen (zničený) je klip, ktorý vznikal ako reakcia na melancholickú pesničku Jana Nedvěda, ktorému v čase tvorby neklapal osobný život.

„Klip nie je o nejveselejšom období, kedy sa z vášho života vytratí niekto, na kom vám veľa záleží. Zrazu vidíte všetky krásne chvíle a chýba vám každá spoločná sekunda. Uvedomiť si čo strácate, môže prísť neskoro. Neurobte tú istú chybu.

Unikátne sú letecké zábery Českého Švajčiarska, ktoré by sa mohli porovnávať s tvorbou Discovery channel. Režisér klipu si lokalitu na severe Čiech vybral zámerne pre svoju špecificky tajomnú, temnú atmosféru. Hoci Jan Svoboda predovšetkým fotí krásne, často sporo odeté ženy, Nedvědovi nakrútil druhý klip. Čo na neho hovoríte vy?

Za zmienku stojí aj to, že hudbu si Nedvěd skladá a často i nahráva sám. Svoj sólový projekt ale dotvára s Petrom Kalábom spájaným napríklad s Nightwork alebo Davidom Kollerom. Spoločne vytvorili hudbu k niekoľkým reklamným kampaniam (Invia, Corny). Či sa aj singlu Downfallen podarí nadviazať na úspech debutovej skladby Good Vibes v domácich rádiách ukáže nasledujúcich niekoľko týždňov.

Video: Jan Nedvěd – Downfallen

Autor: Veronika Kalašová
Foto: Jan Svoboda
Video: youtube.com

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *