pondelok - 22. júla, 2024
, O najkrajších miestach v Jordánsku s Jánom Obuchom

O najkrajších miestach v Jordánsku s Jánom Obuchom

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v spolupráci s Martinským klubom priaznivcov cestovania a Turčianskou knižnicou Vás pozývajú na Cestovateľský večer s podtitulom „Najkrajšie miesta Jordánska“, o ktorých Vám porozpráva Ján Obuch v piatok 29. apríla o 17.30 hod. v priestoroch Turčianskej knižnice v Martine. 

„V Jordánsku žila 10 rokov moja dcéra s rodinou. V rámci návštev u nej som robil zoologický výskum v prírodných rezerváciách. Navštívil som najkrajšie a najzaujímavejšie miesta, ktoré chcem účastníkom cestovateľského večera priblížiť na svojich fotografiách. Diskusie o živote v Jordánsku sa zúčastní aj moja dcéra Zora.“ povedal o cestovateľskej prednáške „Najkrajšie miesta Jordánska“ Ján Opuch.

Rozprávanie cestovateľa bude sprevádzané premietaním filmu a projekciou fotografií približujúcich množstvo zaujímavých a nezabudnuteľných miest a zážitkov. Spoznajte s nami Jordánsko – krajinu, ktorá dýcha históriou a ktorá ostane navždy vrytá do Vašej pamäti.

, O najkrajších miestach v Jordánsku s Jánom Obuchom 

Foto: Turčianske kultúrne stredisko v Martine

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *