sobota - 27. apríla, 2024
Martin, O víťazovi stretnutia Martina s Trnavou rozhodovali samostatné nájazdy

O víťazovi stretnutia Martina s Trnavou rozhodovali samostatné nájazdy

V štvrtom kole Slovenskej hokejovej ligy Martin hostil na domácom ľade gladiátorov z Trnavy. Po troch tretinách skončil zápas nerozhodne 3:3 a keďže v predĺžení nepadol žiaden gól, prišlo na samostatné nájazdy. V nich boli domáci úspešnejší a zo stretnutia si odniesli 2 body.

HK VITAR Martin – HK Gladiators Trnava 4:3 (po s.n.)

Góly: 11. Nauš (Dvořák, Charvát), 36. Tyczynski (Poliaček), 47. Tiainen (Toma, Bobček), rozh. náj. Poliaček – 14. Kupka (Schmidt, Jurák), 24. Schmidt (Kukumberg, Miklík), 45. Bodnár (Kupka, Jurák).