sobota - 20. júla, 2024
, Objavte svoju tvorivosť na Festivale kreativity v Žiline

Objavte svoju tvorivosť na Festivale kreativity v Žiline

Prvý ročník celoslovenskej výstavy predajcov a výrobcov kreatívnych a výtvarných potrieb s kurzami a workshopmi, Festival kreativity, prebehne 2. apríla v Hoteli Slovakia*** v Žiline od 09.00 hod. do 17.00 hod.

Cieľom festivalu je skoncentrovať kreativitu a tvorivosť na jedno miesto, ktoré bude prínosom pre všetkých, ktorí prídu, či už vo forme nových kontaktov, nových pomôcok alebo vedomostí. Výstava bude významne zameraná práve na vzdelávanie v kreatívnej a výtvarnej oblasti, to znamená, že na výstave bude prebiehať množstvo workshopov, kurzov a demo prezentácií. Návštevníci tak majú možnosť naučiť sa na jednom mieste v krátkom čase viacero kreatívnych alebo výtvarných techník.

Podujatie je výnimočné svojou jedinečnosťou v kreatívnej a výtvarnej oblasti na Slovensku. Na výstave budú mať účastníci možnosť nakúpiť si široký sortiment kreatívnych potrieb, materiálu, pomôcok. Získajú príležitosť osobne sa rozprávať s odborníkmi v danej oblasti, nechať si poradiť v oblasti potrebného materiálu na konkrétnu techniku atď.

Organizátorom podujatia je internetový obchod www.spirea.sk, ktorý sa už niekoľko rokov venuje rozvoju kreatívnych techník a zručností na Slovensku a predaju pomôcok pre kreatívne techniky ako polymérové hmoty, cínovanie, hobby tvorba zo skla a podobne.

Zdroj: festivalkreativity.sk
Foto: pixabay.com

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *