piatok - 24. mája, 2024
, Október v meste Martin aj v znamení koncertu českého speváka Xindl X

Október v meste Martin aj v znamení koncertu českého speváka Xindl X

Nenechajte si ani v októbri ujsť množstvo zaujímavých podujatí, ktoré si pre vás pripravilo mesto Martin v spolupráci s Mestskou scénou v Martine. 

Už v sobotu 8. októbra od 10.00 hod. môžete pomôcť skrášliť prostredie Martina počas akcie Jesenná očista Jahodníckych hájov a Medokýša. Zraz sa uskutoční pri prameni Medokýš. Štvrtok 13. október sa bude niesť v znamení osvety. Počas Svetového dňa trombózy bude mesto Martin vo svojich infostánkoch informovať o príčinách trombózy a prevencií. V piatok 14. októbra sa o 20.00 hod. na Mestskej scéne bude odohrávať krst CD obľúbenej martinskej kapely DeArt.

Najväčším lákadlom však určite bude koncert známeho českého pesničkára Xindl X, ktorý mesto Martin navštívi v rámci svojho turné. Koncert sa uskutoční na Mestskej scéne v sobotu 15. októbra na Mestskej scéne. Pre deti Mestská scéna v Martine v spolupráci s Divadlom Babscénus pripravila predstavenie Dúhová loď podľa známej predlohy Jána Navrátila v nedeľu 16. októbra o 16.00 hod.  Pre priaznivcov jazzu je vo štvrtok 20. októbra o 21.00 hod. na Mestskej scéne pripravený Live Foyn Friis Quintet – vychádzajúca hviezda škandinávskeho jazzu. Nezabúdame ani na našich najbližších, ktorí už nie sú medzi nami. Príďte si spoločne uctiť spomienku našich zosnulých v pondelok 31. októbra o 14.00 hod v Dome smútku.

Čo na vás ešte čaká? Stačí si vybrať z nasledovného plagátu podujatí mesta Martin.

, Október v meste Martin aj v znamení koncertu českého speváka Xindl X

Zdroj: martin.sk
Foto: martin.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *