utorok - 21. mája, 2024
, Opäť pecka! Po „filmovej trilógii“ posielajú Twenty One Pilots ďalšiu nahrávku

Opäť pecka! Po „filmovej trilógii“ posielajú Twenty One Pilots ďalšiu nahrávku

Skupina Twenty One Pilots vydá začiatkom októbra piaty album s názvom Trench a dvojka z Ohia ho propaguje už štvrtou nahrávkou.

Prvé tri zverejnené skladby sa spájajú do jedného príbehu. Videá, ktoré natočil Andrew Donoho a ktoré na YouTube počas niekoľkých dní nazbierali dokopy cez 46 miliónov zhliadnutí, tvoria filmovú trilógiu s odkazmi na staršie klipy a piesne. Novinka My Blood je mimo tejto série.

Pilotný singel Jumpsuit medzitým v USA prepísal históriu. Na dobytie vrcholu alternatívneho rebríčka časopisu Billboard mu stačili len dva týždne, čo sa inej piesni v tomto desaťročí ešte nepodarilo. Naposledy sa tak isto rýchlo vyšplhala na prvé miesto skladba Know Your Enemy od Green Day v roku 2009. Zároveň je Jumpsuit štvrtým singlom Twenty One Pilots v poradí, ktorý sa stal  číslom 1 v tomto prehľade. V súčte už duo dominovalo hitparáde Alternative Songs neuveriteľných 36 týždňov. Chlapci v rámci The Bandito Tour prídu najbližšie k nám aj do Prahy, kde vystúpia 16.2.2019 v O2 Aréne a do Viedne, kde sa predstavia 17.2.2019.

Zdroj: Renáta Tomášová, Warner Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Angelus Fest, Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Prvý jún nebude len sviatkom všetkých detí, ale aj fanúšikov metalu a rocku v Banskej …