nedeľa - 19. mája, 2024
r, Opäť v móde alebo prečo by ste mali oprášiť svoju starú rifľovú bundu

Opäť v móde alebo prečo by ste mali oprášiť svoju starú rifľovú bundu

Tradičný kúsok, ktorý nesmie chýbať v žiadnom pánskom šatníku. Pánska rifľová bunda je totiž znova v móde a je skvelou voľbou pre každého štýlového muža. Prečo ide o tak dokonalý kúsok, sa dočítate v článku.

Pánska rifľová bunda je vhodná do každého počasia

V ponukách značiek nájdete hneď niekoľko druhov džínsových búnd. Môžete siahnuť po ľahkej rifľovej bunde, ktorá je vhodná na chladný letný večer, po džínsovej bunde s kapucňou, ktorá vás ochráni pred dažďom alebo po zateplenej rifľovej bunde, ktorú môžete nosiť aj v čase prechodných ročných období ako je jar a jeseň.

Nespočet farieb a štýlov

Aj pánske rifľové bundy prichádzajú v mnohých podobách. Môžete siahnuť po svetlomodrej bunde, ktorá je nestarnúcou klasikou, po čiernej bunde, ktorú poľahky doladíte aj k farebnejšiemu outfitu alebo po tmavomodrej džínsovej bunde. Odtieňov existuje hneď niekoľko, preto si vyberú aj tí najnáročnejší. Samozrejmosťou sú aj rozličné štýly. Medzi obľúbené patria športové džínsové bundy, ktoré sú akousi kombináciou rifľoviny a teplákoviny, no tiež elegantnejšie kúsky pozostávajúce z džínsoviny.

Pánsku džínsovú bundu doladíte takmer k čomukoľvek

Kreatívnych a štýlových kombinácii, ktoré môžete s rifľovou bundou vytvoriť je skutočne neúrekom. Stači zapojiť iba štipku fantázie a dokonalý outfit je na svete. Džínsovú bundu si môžete obliecť k elegantnejším chinos nohaviciam a bielemu tričku. Ak si potrpíte na elegantný vzhľad, môžete si pod džínsovú bundu obliecť tiež jednofarebný sveter. Výraznú a zároveň nenútenú kombináciu vytvoríte, ak skombinujete čierne džínsy s modrou džínsovou bundou alebo naopak. Pokiaľ sa najlepšie cítite v športových outfitoch, ležérny a zároveň mladistvý look vám sľúbi kombinácia pánskej rifľovej bundy s mikinou.

Dokonalá voľba pre každého muža

Nezáleží na výške, type postavy ani veku. Rifľová bunda totiž pristane skutočne každému mužovi. Jej nespornou výhodou je fakt, že vám nielen dodá na mužnosti, ale tiež skryje vaše nedostatky a zvýrazní prednosti. Navyše, budete sa v nej cítiť pohodlne a atraktívne a to bez akýchkoľvek kompromisov. Široký výber módnych rifľových búnd vám ponúka Bolf.sk. Už medzi nimi iba stačí nájsť tu pravú.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …