nedeľa - 19. mája, 2024
, Paľo Kusý predstavuje Take It Easy a nové verzie Vianoce 2021

Paľo Kusý predstavuje Take It Easy a nové verzie Vianoce 2021

Paľo Kusý je hudobnej verejnosti známy ako spevák, napr. z finále súťaží ako boli Eurosong (Slzy v daždi), BB Festu (Po hladine riek). Založil hudobné nahrávacie štúdio Esprit v Košiciach, kde podporuje aj začínajúcich interpretov.

V autorskej dvojici so Štefanom Svetským pripravili piesne, ktoré zabodovali tri krát v súťaži Košický zlatý poklad. Najúspešnejšie boli piesne Ako motýľ – Ela Martinčeková a Povedzme, že ty a ja – Michaela Martykanová, kde naspieval vokály. Príležitostne si však zaspieval aj on a výsledkom je regionálny hit Liptov. V rámci nového hudobného projektu S4S Music Platform sa rozhodol pre spevácky comeback a v rámci pripravovaného CD už zverejnil pieseň Take It Easy A vzhľadom na to, že sa blíži Vianočný čas naspieval novú verziu piesne Vianoce, keď pôvodnú verziu z roku 2017 (hráva Regina Východ) doplnil o vokály Michaely Martykanovej a Joy Bells z KOMA vrátane jeho dcéry Simony. Ako zaujímavosť možno uviesť, že pieseň Vianoce mala v repertoáre aj kapela KOMA a anglickú verziu Christmas time naspievala americká soulová speváčka Deli Rowe, resp. reggae spevák Sennid známy zo siete Soundcloud.
Pieseň Take it easy (text je po slovensky) a zremixované verzie Vianoce s novými videami sú dostupné na na stránke hudobného projektu https://s4s.svti.sk

Zdroj: Hudobný projekt S4S Music Platform

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Angelus Fest, Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Prvý jún nebude len sviatkom všetkých detí, ale aj fanúšikov metalu a rocku v Banskej …