štvrtok - 18. apríla, 2024
Panske topanky, Pánske topánky, ktoré nájdu u vás využitie
Foto: Footshop

Pánske topánky, ktoré nájdu u vás využitie

Topánky sú súčasťou outfitu, ktoré okrem toho, že by mali štýlovo vyzerať, tak musia byť čo najviac pohodlné a praktické. Určite ste už niekedy zažili pocit, kedy vás topánky odierali či tlačili a vy by ste ich v tej chvíli najradšej zahodili. Dajte si na výbere a kvalite obuvi záležať a toto sa vám už nestane.

Topánky napovedia mnoho

Väčšina žien si na mužoch ako prvé všimne práve topánky. Tie sú znakom toho, ako sa muž o seba stará. Rovnako tak si určite každý všíma systém usporiadania obuvi po príchode na návštevu. Ak je chodba organizovaná, topánky zrovnané, čisté a vyložené sú len v primeranom množstve, je predpoklad, že aj celá domácnosť je na takejto vlne. V opačnom prípade je veľmi pravdepodobné, že ak nie je poriadok medzi topánkami a po vyzutí sú rozhodené kade-tade, tak ani zvyšok bytu či domu nebude úplne tip-top.

Na čo botasky potrebujete?

Muži sú zaťažení na to, aby dobre vyzerali a pánske botasky ku štýlu jednoznačne patria. Pri ich kúpe ale vyberajte podľa toho, na čo budú určené. Nerobte to, že si kúpite bežné lifestylové botasky a budete v nich chodiť napríklad behať. Pri športových modeloch potrebujete to, aby bolo vaše chodidlo spevnené a eliminovali ste možnosť podvrtnutia. Rovnako tak by mali mať mäkšiu, ideálne penovú odpruženú podrážku, ktorá bude tlmiť nárazy pri dopade na tvrdý povrch. Toto vám bežné botasky na každodenné nosenie vo väčšine prípadov nezaručujú.

Pánske štýlové topánky môžete mať aj bez šnurovania. Ide o botasky vhodné k streetovým outfitom, pri ktorých si však musíte dávať pozor, aby ste pri ich nazúvaní časom nezlomili pätu a nevyradili ich tak z používania.

Kombinujte štýlovo

Vyberajte si aj topánky podľa toho, na aké ročné obdobie sú určené. Zaujímať vás môže aj ich stupeň nepremokavosti, aby ste jedného upršaného dňa nezostali nemile prekvapení. Do módy sa čoraz viac vracajú pánske botasky v retro štýle, ktoré však musíte vedieť skombinovať s oblečením. Rovnako tak si pri výbere botasiek s potlačou či v rôznych zaujímavých farbách dobre rozmyslite, či s vecami vo vašom šatníku budú mať dostatočné využitie.

Máte teda chuť si obnoviť a oživiť váš botník? Možno vám nebudú stačiť len jedny nové botasky a rozhodnete sa investovať hneď do modelov na rôzne využitie. Určite neprehliadnite ponuku internetového obchodu Footshop, kde je všetko pod jednou strechou. Vyberú si muži menej i viac nároční, športovci i lifestyloví zákazníci a okrem topánok tu nájdete aj ďalšie štýlové kúsky do vášho šatníka. Kvalita topánok nemusí vždy zásadne súvisieť so značkou. Aj menej známi výrobcovia dokážu konkurovať veľkým popredným značkám. Ktorému modelu dáte prednosť? Nemajte výčitky, ak nezostanete len pri jednom.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

záhradné ploty, Najnovšie trendy pri stavbe oplotenia

Najnovšie trendy pri stavbe oplotenia

Stavba oplotenia sa neustále vyvíja a prichádza s novými trendmi a inováciami. S narastajúcim dôrazom …