pondelok - 27. mája, 2024
, Polícia prerušila natáčanie nového klipu TheParanoid!

Polícia prerušila natáčanie nového klipu TheParanoid!

 

Kapelu TheParanoid vám určite predstavovať netreba. Štvorica hudobníkov sa rozhodla natočiť nový videoklip k skladbe „Čo cítiš?“ z ich nového albumu Tu a teraz. Čo sa stalo sme sa opýtali speváka kapely Igora Belaja.
„Celé nahrávanie sa konalo kúsok za Prahou v priestore opustených kasární  v Klecanoch, kde  asi pol hodinku riadneho nahrávania šlo všetko hladko až do okamihu, kedy sa pri točení jednej scény objavil neznámy muž na kolobežke s mobilom v ruke. Približne minútu si celé nahrávanie točil na video.“

Muž ktorý volal políciu býval cca 10 domov od miesta natáčania, no hluk sa k jeho obydliu nedostal, proste mu vadilo, že sa niečo v jeho okolí deje.  Najskôr sme si mysleli, že je to nejaký fanúšik, ale opak bol pravdou. 😀  Okoloidúci pán sa rozhodol nahrať si tento počin na telefón a zavolať políciu,dodal Igor.  Hliadka vraj prišla do 15 minút.


Policajtka, ktorá prišla na jeho urgovanie situáciu zhodnotila ako neoprávnené volanie polície, pretože chalani pri natáčaní nerušili nočný kľud a ani nikoho naokolo iba „pána“ ktorý sa práve vozil okolo a nervózneho ho poslala domov.

A takto už vyzerá upútavka na videoklip k skladbe Čo cítiš?

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

RAKOVICKY, RAKOVICKY vás v novinke  “Kým si so mnou” zavedie na letný roadtrip Malorkou

RAKOVICKY vás v novinke  “Kým si so mnou” zavedie na letný roadtrip Malorkou

Po úspešných singloch Ghost Town a Don´t Stop Me sa RAKOVICKY odvážne púšťa do slovenčiny. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *