sobota - 2. marca, 2024
, Pozývame všetkých na Primátorský punč

Pozývame všetkých na Primátorský punč

Primátor mesta Žilina Igor Choma pozýva verejnosť na Primátorský punč, ktorý sa bude podávať na Vianočných trhoch na Mariánskom námestí. Cena punču je dobrovoľná a výťažok z tejto akcie bude venovaný Detským jasliam, Veľká okružná 82 a Detským jasliam, Puškinova 14 v Žiline.

Primátorský punč sa bude podávať od nedele 20. decembra do stredy 23. decembra. Stánok nájdete na Mariánskom námestí na ľavej strane od hlavného vstupu do areálu Vianočných trhov (smerom od Radnice mesta Žilina). Vianočný nápoj so špecifickou chuťou budú po tieto štyri dni v čase od 16.00 hod. do 21.00 hod. občanom okrem primátora mesta Žilina podávať i vedúci pracovníci Mestského úradu v Žiline.

Cena punču je dobrovoľná a výťažok z tejto akcie bude venovaný na zakúpenie potrebných vecí pre žilinské deti v Detských jasliach, Veľká okružná 82 a v Detských jasliach, Puškinova 14.

„Pozývam všetkých, ktorí budú mať cestu na Mariánske námestie, aby sa zastavili u mňa na Primátorskom punči. Stánok, v ktorom budem podávať tento typický vianočný nápoj, nájdete v ohradenom areáli vianočných trhov priamo v srdci nášho mesta. Poteší ma, že sa spoločne aj porozprávame. Výťažok z tejto akcie opäť prispeje na praktické účely – pre naše deti,“ pozýva primátor mesta Žilina Igor Choma.

Autor: Pavol Čorba/hovorca mesta Žilina
Foto: Mesto Žilina

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *