sobota - 22. júna, 2024
, Pre večerný futbal s Bosnou je v Žiline uzavretých šesť ulíc

Pre večerný futbal s Bosnou je v Žiline uzavretých šesť ulíc


Ak sa chystáte do Žiliny zvýšte pozornosť. Mimoriadne bezpečnostné opatrenia platia v Žiline už od pondelka, polícia zatiaľ zasahovať nemusela

Pre večerný futbalový zápas slovenskej reprezentácie s futbalistami Bosny a Hercegoviny je v Žiline uzavretých šesť ulíc. Mimoriadne bezpečnostné opatrenia platia v meste už od pondelka a potrvajú do stredy. Doprava je obmedzená na uliciach Hviezdoslavova, Kálov, Kysucká a Ľavobrežná, úplne uzavreté budú Športová a Uhoľná ulica. „Vjazd do týchto ulíc polícia umožní len vozidlám hromadnej prepravy osôb, vozidlám záchranných zložiek a hosťujúcim fanúšikom futbalového stretnutia,“ povedala žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová s tým, že parkovanie bude obmedzené aj na uliciach Veľká Okružná a Kuzmányho. „Polícia nevylučuje, že podľa aktuálnej bezpečnostnej situácie budú uzavreté aj ďalšie komunikácie,“ dodala.

Polícia odporúča občanom, aby necestovali do centra mesta autami, ale využili iný spôsob prepravy, napríklad linkami mestskej hromadnej dopravy. Polícia odporúča parkovať v širšom centre mesta pre možnosť, že rozvášnení fanúšikovia poškodia autá, ale aj pre možný dopravný kolaps v meste.

zdroj: SITA, foto: vychytane.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *