piatok - 23. februára, 2024
, Premeňte svoj život na niečo hodnotnejšie, zmeňte návyky

Premeňte svoj život na niečo hodnotnejšie, zmeňte návyky

Možno nejde ani tak o zmenu životného štýlu, kde sa určuje, čo a koľko toho máte zjesť a kedy treba dodať telu určitú dávku fyzickej aktivity. Samozrejme, že ani tieto veci nie sú na zahodenie a majú pre vaše zdravie a telo svoj význam, no niekedy je to o našej psychike a myslení. To, ako sa správame, o čom uvažujeme, aké máme názory na danú problematiku a prehľad o okolitom prostredí. Aj od toho sa môže odvíjať vaše fungovanie v spoločnosti.

Podvedome nás ochraňuje

Možno vás to prekvapí, ale viac ako 90 % podvedomých myšlienok a konania sa podpisuje pod váš aktuálny emocionálny stav. Iba niečo cez 10 až 20 % myšlienok nám je jasných a vieme, kde majú svoj pôvod. Ak sa ale snažíte pred okolitým svetom a realitou na určitý moment uchýliť do pokojného prostredia na pohodlných parkových lavičkách, zrejme máte na to dôvod.

Ak ste v živote prežili niečo veľmi nepríjemné a zasiahlo to vaše city, podvedomie si to pamätá a chráni vás pred podobnými situáciami. Podobná reakcia, ako keď si v chladnejšom období obujete radšej čižmy nad kolená bez opätku, než by ste zvolili členkový model. Vy si to ani neuvedomujete, pretože sa to prejavuje automaticky. Vyhýbate sa podobným situáciám a ľuďom, pretože vaše vedomie vie, ako vám to bolo nepríjemné.

Musíte to zmeniť

Ak sa nepokúsite zmeniť svoj negatívny pohľad na svet, nedokážete sa v ňom cítiť dobre. Podobne to funguje aj u pánov, ktorí mávajú často pocit menšej hodnoty, pretože nespĺňajú tie ideálne kritéria veľkosti. Otázka, ako zväčšiť penis však nemusí byť vždy na mieste, pokiaľ sa na to budete pozerať reálne. Uspokojenie partnerky od veľkosti vždy nezáleží. Zmierte sa s tým, že ste absolútne normálny po všetkých stránkach.

Uvedomte si aj to, že nie všetci musia byť zlí. Ak si to neustále budete myslieť, dôvera vo vaše okolie môže byť minimálna. Ublíži to ale najmä vám a bude to mať dosah na vaše vzťahy s ostatnými.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Dovoz z Číny, Ako využiť výhody dovozu tovaru z Číny v prospech rozvoja vášho podnikania

Ako využiť výhody dovozu tovaru z Číny v prospech rozvoja vášho podnikania

Dovoz tovaru z Číny môže byť a pre mnohé podniky dnes aj je veľmi atraktívnou …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *