sobota - 20. júla, 2024
, Robo Opatovský má veselú novinku „Tancuj“, na klipe spolupracoval so samými hviezdami!

Robo Opatovský má veselú novinku „Tancuj“, na klipe spolupracoval so samými hviezdami!

Robo Opatovský prichádza s dynamickou tanečnou novinkou „Tancuj!“ Pieseň si už po prvom počutí budete spievať a tlieskať do rytmu. Chytľavá skladba je o dosť iná ako čokoľvek z doterajšieho Robovho repertoáru.

Skladba vznikla náhodou

K skladbe vznikol aj nápaditý videoklip. Autorkou scenára a režisérkou je Oľga Záblacká, hlavnú úlohu si strihli tanečníci Peter Modrovský a Natália Glosiková. Vypočujte si temperamentnú skladbu a pozrite si videoklip!  Chce roztancovať celú krajinu! Robo Opatovský zložil skutočne dynamický song, ktorý nenechá sedieť asi ani najväčšieho odporcu pohybu. Pieseň „Tancuj“ vznikla vlastne náhodou a je z nej potenciálny hit!

Začalo sa to tým, že som chcel trochu roztancovať moju dcérku. Veľmi rada sa hýbe a spieva. A ako sme sa tak hrali, schytil som ju a spontánne zaspieval: tancuj, tancuj dievča so mnou, la la la la. Hneď sa chytila a s radosťou to zopakovala. Zapáčilo sa to aj manželke Katke, ktorá nás pozorovala. Skonštatovala, že by to mohol byť dobrý song“  vysvetľuje s úsmevom Robo Opatovský.

Vzdal hold tanečníkom

Text piesne má na svedomí Michal Mifkovič, autorom hudby je sám Robo. K tanečnej novinke už vznikol aj unikátny videoklip, na ktorom spolupracovalo veľa slávnych mien. Hlavnú úlohu si v ňom strihli profesionáli Natália Glosiková a Peter Modrovský. Autorkou scenára a režisérkou je Oľga Záblacká. V klipe tancujú rôzni tanečníci – folkloristi, hip-hoperi, nadšenci disco aj spoločenských tancov. Natália a Peter tu ukázali, že nielen skvelo tancujú, ale že dokážu i hrať. „Ja s Robom spolupracujem veľmi rád a tým, že táto skladba ja ideálna na spoločenské a latinsko-americké tance, nebolo o čom. To úplne sadlo. Oslovila ma aj celá myšlienka, snaha pomôcť, spojiť sa v mene tanca,“ dodáva s úsmevom Peter Modrovský.

„Vôbec som neváhala, keď ma oslovili na spoluprácu. Oľga Záblacká mi hneď na začiatku vysvetlila celú pointu klipu a mne sa to veľmi zapáčilo. Každá takáto pesnička, ktorá môže roztancovať ľudí je pre nás tanečníkov výborná. Nedávno som si otvorila tanečné centrum, ktoré je súčasť veľkého rodinného centra v Slnečniciach, a budem len veľmi rada, ak sa aj vďaka tejto skladbe ľudia zdvihnú z gaučov a budú sa chcieť hýbať,“ teší sa Natália Glosiková. Robo verí, že sa skladba aj klip jeho fanúšikom zapáčia. Osobitne sa však teší, ako ju zaspieva naživo na svojom aktuálnom turné.

, Robo Opatovský má veselú novinku „Tancuj“, na klipe spolupracoval so samými hviezdami!

„Touto skladbu vzdávam hold, všetkým, ktorí vedia tancovať. Vyzdvihujem, že ľudia sa nepofľakujú po meste alebo „nečumia“ len do telefónu, ale trénujú. Skláňam sa tiež pred tanečnými skupinami a ľuďmi, ktorí sa venujú mladým a trénujú ich. Podľa mňa je to obdivuhodné a som rád, že viacerí z nich účinkujú aj v mojom klipe,uzavrel Robo Opatovský.

Na turné zahrá Robo okrem tejto melodickej novinky aj najväčšie hity svojej kariéry v nových úpravách. Fanúšikovia sa môžu tešiť na pieseň „Keď muž miluje ženu“, „Natália“, „Prílev energie“ a mnohé ďalšie. Turné štartuje 5-ho apríla a navštívi s ním 7 miest.

Zdroj: Eva Sládková, Propaganda House

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …