piatok - 23. februára, 2024
, Rybičky 48 vydala nový singel. V závere videa sa objaví aj malé prekvapko

Rybičky 48 vydala nový singel. V závere videa sa objaví aj malé prekvapko

Rocková kapela Rybičky 48 vydáva singel a videoklip BIOLID. Klip sa natáčal v Kutnej Hore a okolí a na Farme nádeje, kde sa starajú o zvieratá v núdzi. O vizuálnu stránku a réžiu sa znovu postaral Ondřej Soukup.

Teraz Rybičky 48 prichádzajú   s letným hudobným blockbusterom s názvom BIOLID. Je to dôkaz, že humor a nadhľad je stále silnou stránkou skupiny, ich pesničiek a ich klipového stvárnenia. “V poslednom čase všetci chcú všetko bio a eko a my si myslíme, že je to správne. To nám však nebráni v tom, aby sme si z toho robili srandu“ hovorí spevák kapely Kuba Ryba.

A na čo ďalšie sa fanúšikovia môžu tešiť? V roku 2020 kapela chystá zatiaľ najväčšiu koncertnú show vo svojej histórii. Za 18 rokov, ktoré oslávi práve budúci rok, si skupina prešla cestou z malých klubov do vypredaných hál a vypracovala sa do pozície headlinerov najväčších českých festivalov.

Zdroj: Kateřina Králová

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Martina Kapráliková, Talentovaná Martina Kapráliková spieva v novinke Tvár o hľadaní samých seba

Talentovaná Martina Kapráliková spieva v novinke Tvár o hľadaní samých seba

Najmladšia z rodu Kaprálikovcov napreduje v svojej speváckej kariére! Martina Kapráliková predstavuje novú, v poradí štvrtú autorskú …