nedeľa - 14. júla, 2024
Papierové mestá, Sanchez Amsterdam sa hlásia o slovo s novinkou Papierové mestá

Sanchez Amsterdam sa hlásia o slovo s novinkou Papierové mestá

Víťazi Košického zlatého pokladu 2021, sa po víťaznej skladbe Motýle a posledného singlu Nič viac, prichádzajú s novinkou Papierové mestá.

Všetky spomínané posledné tri skladby Sanchézi vyprodukovali po boku producenta Ľubomíra Mazáka v Randal group production a hodlajú v spolupráci naďalej pokračovať. Ak ste Sanchézov toto leto zastihli na niektorom z festivalov tak ste mali možnosť túto skladbu premiérovo počuť aj naživo pretože ju mali už zahrnutú v letnom playliste. No vizuálu sa táto skladba dočkala až teraz.

„Áno, dali sme si s vizuálom trocha načas, bohužiaľ nám stále nevychádzalo zladiť ten správny čas a dohodnúť sa na správnom mieste. Napokon sme radi že sme ostali doma a klip sme natočili u nás v Gbeloch. Je to tretí klip za sebou v ktorom sme použili naše mesto. Myslím že by mohla byť celkom sranda a taká rarita že by sme v tomto trende pokračovali aj v budúcich klipoch.“

„Túto skladbu prinášame bohužiaľ do nie moc veselých dní na Slovensku, skladba je aj o tom že každý z nás je iný každý z nás je jedinečný…skúsme sami seba nájsť aj o tom sú Papierové mestá.“ Okomentoval vznik videoklipu ako aj myšlienku samotnej skladby spevák kapely, Dávid.

Zdroj: TS, Sanchez Amsterdam

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Peter Juhas, Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Slovenský pesničkár Peter Juhás, ktorý sa zviditeľnil účinkovaním v speváckej súťaži Hlas Česko-Slovenska, zverejnil nový videoklip Len s tebou, …