utorok - 23. júla, 2024
, Sanchez Amsterdam vyrážajú na ďalšie turné!

Sanchez Amsterdam vyrážajú na ďalšie turné!

Populárna electro-rocková formácia Sanchez Amsterdam ohlasuje dva roky po svojom debute s albumom Nezastavíš, svoje ďalšie turné – Exclusivo TOUR 2017. Ich najúspešnejší klip na skladbu Uletení Anjeli spolu s Jurajom Hnilicom atakuje už hranicu pol milióna zhliadnutí na youtube.

Kapela Sanchez Amsterdam (v zložení: spev a basová gitara – Dávid Maniaček, klavír a spev – Jakub Valachovič, gitara – Branchez Kocák, bicie – Ivan Javorčík) má za sebou úspešné obdobie. Po tom, ako v lete koncertovali na viacerých letných festivaloch, sa na konci roka predstavili ako support na zimnom turné skupiny The Paranoid. Teraz prichádzajú s informáciou o ich vlastnom turné.

Turné však nie je jediná vec, na ktorú sa môžu ich fanúšikovia tešiť. Ako chalani prezradili, tento rok majú v pláne vydať nový album, ktorý sa rok pripravoval v skúšobni. „Nechceme nahrať druhý album ako povinnosť. Dávame si na ňom záležať. Množstvo piesní, ktoré sme momentálne skomponovali sa skrátka nedostali ďalej v tomto procese prípravy. Dúfame, že album bude opäť pokrokovejší a modernejší, aby sme mohli priniesť na slovenskú hudobnú scénu opäť niečo nové,“ uviedol klávesák skupiny Jakub Valachovič.

Producentom ich albumu sa stal uznávaný gitarista a hudobník Jimi Cimbala. Vo februári roku 2015 vydala kapela debutový album vo vydavateľstve Randal Records s názvom NEZASTAVÍŠ a ešte v ten istý mesiac odštartovala svoje turné. A tak sa po dvoch rokoch rozhodli, že je čas, aby opäť potešili svojich fanúšikov.

Zoznam koncertov a všetko o kapele Sanchez Amsterdam nájdete na ich facebooku, alebo na webovej stránke sanchezamsterdam.sk.

zdroj: Jakub Valachovič

foto: zdroj

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *