piatok - 23. februára, 2024
, Sen sa stal skutočnosťou! Česká legenda Monkey Business zavíta so svojou novou šou do Barmusea!

Sen sa stal skutočnosťou! Česká legenda Monkey Business zavíta so svojou novou šou do Barmusea!

Už si zaplatil daň z práva na život? Monkey Business na novom klubovom tour 2017. Nový rok, nová speváčka, nová laserová show, nové žiarivé kostýmy, nové aranžmá, nové myšlienky! Trápia Vás utečenci, manžel(ka) alebo snáď finančný úrad? Príďte na koncert a dostane sa Vám rozhrešenia!“ Takto charakterizuje svoju ponuku Monkey Business, česká hudobná a koncertná skupina hrajúca pop a funk. Vedľa J.A.R a Sexy Dancers je ďalším projektom skladateľa, hudobníka a producenta Romana Holého. Skupina bola založená v roku 1999 a hráva dodnes. Už v sobotu 8. apríla zavítajú do Martina, kde predvedú svoju jedinečnú šou.

Pár dní späť, konkrétne 3. februára odštartovala kapela turné po českých mestách. V rámci turné odohrajú aj dva koncerty na Slovensku, 31. marca sa predstavia v Bratislavskom Babylone a 8. apríla (sobota) v Martinskom Barmuseu. Posledný koncert ich čaká 25. mája.

V zostave Monkey Business došlo začiatkom januára 2017 k zmene speváčky.  Tonya Graves (46) ktorá bola členkou kapely 16 rokov,  totiž ešte v lete minulého roka oznámila kapele, že sa rozhodla pre sólovú kariéru. Novou speváčkou je Tereza Černochová, ktorá v minulosti pôsobila v dievčenskej skupine Black Milk, pričom po ich rozpade sa venovala sólovej dráhe. Už v minulosti však s Monkey Business hosťovala. „Pre mňa sú Monkey Business najlepšou kapelou, pretože robia niečo, s čím sa bytostne stotožňujem,“ priznala Černochová v jednom rozhovore. Pop funková kapela funguje v súčasnosti v tomto zložení: Roman Holý, Ondřej Brousek, Matěj Ruppert, Oldřich Křejčoves, Pavel Mrázek, Martin Houdek, a už spomínaná Tereza Černochová.

Lístky na koncert je možné zakúpiť si v bare, cez ticketportal, a tiež rezervacie@barmuseum.eu.

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

fašiangy, Už sa fašiang kráti…už sa nenavráti?! Do sprievodu sa budete môcť zapojiť aj Vy, návštevnici

Už sa fašiang kráti…už sa nenavráti?! Do sprievodu sa budete môcť zapojiť aj Vy, návštevnici

Vychutnajte si tú pravú fašiangovú atmosféru na prvom tohtoročnom podujatí Múzea slovenskej dediny Už sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *