štvrtok - 25. júla, 2024
, Skupina Gladiator sa pripravuje na svoje 30. výročie novým singlom a výberovkou hitov Gladiator 1991 -2021

Skupina Gladiator sa pripravuje na svoje 30. výročie novým singlom a výberovkou hitov Gladiator 1991 -2021

Na budúci rok ubehne presne 30 rokov odvtedy, čo na hudobnú scénu vtrhla skupina Gladiator.

Na budúci rok oslavujeme 30 rokov na scéne. Pripravili sme pre fanúšikov vyberovku, ktorá prinesie 29 hitov z tohto obdobia + 1 skladbu z roku 2020. A to je novinka Nechcem o teba prísť, na výberovke bude teda 30 skladieb“ hovorí manažér skupiny Dušan Hladký.

Spomínanú 30tku by sme radi oslávili s našími fanúšikmi, a pre to sme pripravili 30 klubových koncertov po celom Slovensku. Začiatkom roka 2021 dáme všetkým vedieť, kedy a kdedopĺňa Dušan Hladký.

O novinku skupiny Gladiator – Nechcem o teba prísť sa autorsky postaral Georgio Babulic. „Asi jediná pozitívna vec z obdobia korony je to, že som sa mohol po dlhom čase venovať skladaniu, kedže sme boli izolovaní od bežných denných ľudských starostí a koncertovať sa nedalo.Pesnička vznikla pomerne rýchlo a „sypal som ju z rukáva“, ako sa hovori. Za jeden deň som zložil aj text aj hudbu a aj ju nahral v domácom improvizovanom štúdiu. Myslím, že štýlovo celkom vystihuje naše 30 ročné pôsobenie na scéne: je rocková, je o láske, živote a nádeji“ hovorí o skladbe Georgio.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …