piatok - 24. mája, 2024
, Skupina Mirai  predstavila nový singel a videoklip s Benom Cristovaom

Skupina Mirai predstavila nový singel a videoklip s Benom Cristovaom

Mirai si pre svojich fanúšikov pripravili hneď dve malé prekvapenie. Prvým je videoklip k piesni Pojď ke mně blíž, ktorá je súčasťou najnovšieho úspešného albumu Arigató. Druhým sú termíny jarného turné, ktoré nadviaže na vypredanú jesennú sériu koncertov. Mirai svoj nový album počas marca predstaví naživo v ďalších deviatich mestách. Vstupenky sú od dnešného dňa v predaji exkluzívne pre členov fanklubu Mirai family a od 22. 11. pre verejnosť.

Kapela Mirai má za sebou prvý koncert jesenného turné, ktoré bolo už mesiac pred začatím vypredané. Nasledujú zastávky v Ostrave, Brne a Prahe, a tiež 21.11 aj Bratislava.

Ešte pred štartom práve prebiehajúceho turné Mirai spolu s Benom Cristovaom a partiou kamarátov absolvovali výlet do Berlína, počas ktorého vznikol videoklip na singel Pojď ke mně blíž. Je to vôbec prvá pieseň kapely s featuring iného umelca.

„Celá spolupráca s Benpm bola improvizovaná a spontánna. Ben nám napadol na feat. ako prvý, pretože na prvú sedí k nálade skladby. Stretli sme sa u Bena, kde madvakrát zložil v brazislkom jiu jitsu a následne sme šli na strechu, kde sme za chvíľu spolu s Ondrejom Fiedlerom dopísali text,“ približuje spoluprácu frontman kapely Mirai Navrátil.

„S Mirai-om sme sa istú dobu stretávali v rámci festivalov a sadli sme si ako ľudsky, tak aj hudobne. Spolupráca už bola len otázkou času a samotné natáčanie bol vlastne len taký výlet so skvelými ľuďmi,“ doplnil Ben Cristovao.

Zdroj: Universal Music, Tomáš Karpel

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Tublatanka, Tublatanka predstavuje energickú pieseň Súboj víťazov k Majstrovstvám sveta v hokeji!

Tublatanka predstavuje energickú pieseň Súboj víťazov k Majstrovstvám sveta v hokeji!

Skupina Tublatanka fandí hokeju! Rocková legenda pripravila novú pieseň Súboj víťazov pre Majstrovstvá sveta v …