pondelok - 22. apríla, 2024
, SLOVAKREGION vyhlasuje súťaž o najkrajšie mesto a obec a súťaž o primátora/starostu roka 2015

SLOVAKREGION vyhlasuje súťaž o najkrajšie mesto a obec a súťaž o primátora/starostu roka 2015

Už po ôsmy rok portál SLOVAKREGION vyhlasuje súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž, ktorú si obľúbila široká verejnosť sa teší veľkému záujmu. VII. ročník súťaže prebieha od 1. apríla 2015 od 12. hod. do 31.októbra 2015 do 12. hod.

Do súťaže sa majú právo prihlásiť osoby prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené údaje. Hlasovať za jedno a to isté mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať môžete na viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny. Hlasujte kliknutím na „Pridaj hlas“ v hlasovacom zariadení pod prezentáciou mesta/obce. Zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas.

Súťaž je určená pre všetkých, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska. Hlasovať za mesto/obec je možné pomocou hlasovacieho baneru, ktorý je umiestnený pod prezentáciami miest a obcí. Po pridaní hlasu sa mestu/obci pripočíta jeden hlas. Rozhodnúť sa môže každý individuálne. To znamená, že môžete hlasovať podľa svojho bydliska, sympatií alebo si vyberiete miesto, kde sa vám páči. Súťaží sa v kategóriách Najkrajšie mesto Slovenska 2015 a Najkrajšia obec Slovenska 2015. Výsledky budú zverejnené 5. novembra 2015 o 12:00 hod.

Už piatym rokom portál SLOVAKREGION prináša doplnkovú súťaž o Primátora/Starostu Slovenska. IV. ročník súťaže prebieha od 1.apríla 2015 od 12. hod. do 31.októbra 2015 do 12. hod. Súťaží sa v kategóriách Primátor Slovenska 2015 a Starosta Slovenska 2015.

Ak máte záujem podporiť svojho primátora/starostu, zašlite prosím krátky popis s kladnými aktivitami a úspešnými projektmi, ktoré vykonal pre Vaše mesto/obec. Popis je možné zaslať pomocou baneru, ktorý je umiestnený pod každou prezentáciou mesta/obce. Na konci súťaže bude zo všetkých zaslaných popisov – podporných hlasov vybratý primátor/starosta, ktorý svojimi aktivitami a realizovanými projektmi najviac prispel k rozvoju svojho mesta alebo obce. Výsledky budú zverejnené 5. novembra 2015 o 12:00 hod.

Viac informácii získate na stránke slovakregion.sk.

, SLOVAKREGION vyhlasuje súťaž o najkrajšie mesto a obec a súťaž o primátora/starostu roka 2015

Zdroj: SLOVAKREGION

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *