štvrtok - 18. júla, 2024
, Tomáš Klus čoskoro aj v Martine! Na čo sa môžete tešiť?

Tomáš Klus čoskoro aj v Martine! Na čo sa môžete tešiť?

Úspešná koncertná šnúra Recyklus Tour Tomáša Klusa a jeho Cieľovej skupiny sa opäť vráti na jeseň v obmenenej podobe s podtitulom #jinykoncert. Okrem nového singlu A pak, ktorý s Tomášom naspievala jeho manželka Tamara, a ktorý naživo v premiére zaznie na koncerte v Prahe, prinesie Recyklus novú scénu oživenú o vizuálnu projekciu a inštaláciu.

Koncertné turné sa bude konať v 16 českých a moravských mestách a 6 novembrových koncertov bude na Slovensku. Playlist Recyklus tour, ktorý Tomášovi pomohli vybrať v lete 2016 jeho fanúšikovia prostredníctvom špeciálnej webovej „recyklusačnej“ aplikácie, sa na jeseň 2017 obohatí novinkami. Chýbať nebude singel Dobré ráno či nová pieseň A pak, ktorú môžete počuť už aj v éteri Rádia Rebeca.

Prvotnou myšlienkou Recyklus tour bolo a je recyklovanie. Nezostalo to však len u oživení starších hitov v novom aranžmá, ale recyklácia sa premieta aj do výtvarného poňatia turné.

 

Rovnako ako na jar, bude mať Recyklus aj na jeseň charitatívny rozmer. Na koncerty bude možné doniesť oblečenie pre organizáciu Moment, ktorá podporuje denný stacionár Žebřík, mobilný hospic Ondrášek v Ostrave , projekt Kola pro Afriku a ďalšie projekty.

Na každom koncerte čaká pre návštevníkov v priestoroch foyer relaxačná zóna, kde si cez slúchadlá a reproduktory môžu fanúšikovia vypočuť demo verzie starších hitov a singlov od Tomáša Klusa, vychutnať si nevydané verzie slávnych a populárnych piesní, a tak nahliadnuť priamo do toho, ako Tomáš Klus skladá a tvorí.

Počas koncertného turné vystúpi Tomáš Klus v týchto slovenských mestách:

20. 11. 2017 Športová hala, Javorinská 19 91501 Nové Mesto nad Váhom

21.11. 2017 PKO, Janka Kráľa 1048/4 94901 Nitra

23.11. 2017 Športová hala, Ul. Olympionikov 97101 Prievidza

24.11. 2017 Športová hala, Československej armády 12 03601 Martin

26.11. 2017 Ministry of Fun, Na Troskách 25, 97401 Banská Bystrica

27. 11. 2017 ENCORE The Club, Sabinovská 1 Prešov

 

Vladan Drvota, 2media

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *