štvrtok - 25. júla, 2024

Tomáš Klus predstavuje nový animovaný klip Noe a tohtoročné plány

Tomáš Klus prichádza s prvým animovaným klipom Noe, ktorý mal premiéru 20. marca v JazzDocku. Pri tejto príležitosti zároveň informoval prítomných o tohtoročných plánoch so svojou Cílovou skupinou.

Už o niekoľko dní odštartuje Tomáš Klus klubové turné s názvom „Přeju ti“. Tomáš tak s kapelou opúšťa veľké sály a vracia sa do komorných priestorov. „Těším se na Přeju ti, neboť věřím, že sama myšlenka, která turné zažehla, může nejen v nás, ale i v návštěvnících rozhořet pocit sounáležitosti a posílit důvěru v to, že štěstí ožívá sdílením,“dodává Tomáš Klus.

Turné začne v novovzniknutom holešovickom multikultúrnom priestore JATKA78. Časť výťažku z tohto koncertu bude venovaná na rozvoj JATEK78. Záverečný trinásty koncert turné Přeju ti odohrajú na konci mája v Kutnej Hore. Medzi klubovým hraním stihne Tomáš s kapelou ešte koncerty v bratislavskej športovej hale Pasienky, na Majálesoch v Prahe, Brne a Hradci Králové.

A na čo všetko sa môžu návštevníci tešiť? „Tak, budou to v první řadě písně, nevylučuji však ani mluvené slovo, a jako potěchu pro oko twistové okénko tanečního mága Jiřího Kučerovského,“ dodává Tomáš Klus. Okrem turné a letných festivalov plánuje úspešný český spevák a jeho Cílová skupina odohrať ešte niekoľko samostatných letných koncertov pod šírym nebom.

Turné prebehne v týchto mestách: 11. 4. Praha – JATKA78, 13. & 14. 4. Brno – Fléda, 18. 4. Krnov – Kofola Music Club, 27. & 28. 4. Plzeň – Pod lampou, 4. & 5. 5. České Budějovice – Café Klub Slávie, 9. 5. Jilemnice – Hudební Klub Továrna, 11. & 13. 5. Olomouc – U-klub, 14. 5. Ostrava – Barrák Music Club a 28. 5. Kutná Hora – Klub Česká 1.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *