utorok - 3. októbra, 2023
, Toto čakáme od Apple v nadchádzajúcich mesiacoch

Toto čakáme od Apple v nadchádzajúcich mesiacoch

V nasledujúcom článku sa pozrieme na to, ako budú vyzerať jesenné a zimné mesiace u technologického giganta Apple. Aké produkty od nich očakávate vy?

Apple Inc. pred pár rokmi zahrnula v rámci predstavenia (Apple eventu) a marketingovej kampane na nový iPhone XR aj reklamu natočenú v pražských uliciach. Prezentácia zahrňovala aj marketingovú kampaň, ktorá bola natočná v pražských uliciach. Reklama sa nazývala Color Flood (2018) a podľa nášho názoru kreatívnym spôsobom vystihla farebný displej tejto série mobilných zariadení. Myslíte si, že môžeme očakávať niečo podobné aj v rámci nasledujúcich Apple eventov? Pretože práve na predpokladané Apple podujatia, sa náš článok zameriava… Podľa jedného zahraničného časopisu, Apple plánuje realizovať až 2 podujatia v zimnom období. Na základe skúseností z minulých rokov, pôjde s veľkou pravdepodobnosťou o septembrový a októbrový/novembrový dátum.

Za predpokladu, že spoločnosť skutočne realizuje podujatia, očakávame, že budú na ňom odprezentované nasledovné produkty.

Iphone 13

Už dlhšiu dobu sa vo vodách internetu šepká o tomto produkte  a vzhľadom na to, že Apple takmer každoročne ohlasuje nový model, myslíme si, že je to veľmi pravdepodobné. Nové verzie iPhone zariadení budú s veľkou pravdepodobnosťou disponovať novým čipom (ktorý aj tak využijú naplno iba grafici/strihači – ľudia, ktorí pracujú so skutočne náročnými procesmi), lepšou kamerou, batériou s dlhšou výdržou a rýchlejším 5G.

Apple Watch Series 7 

Podobne, ako v prípade iPhone aj chytré hodinky – Apple  Watch sú predstavované na trh ako na bežiacom páse. Každý rok je predstavený nový model a tu sme si viac menej istý, že tomu tak bude aj tentoraz. Vzhľadom na to, že iPhone s posledným modelom trochu odbočil od tradičného dizajnu, predpokladáme niečo podobné aj v oblasti Apple watch – plochý dizajn.

V rámci iPhone a Apple Watch sa možno opäť dočkáme rôznych farebných prevedení… Apple je v tomto smere nevyspytateľný.

AirPods 3

Predmetom internetových konšpirácií sú aj nové slúchadlá AirPods 3, ktoré by mali vyzerať podobne ako AirPods Pro, s hlavným rozdielom absencia funkcie aktívneho potlačenia hluku. Tento krok by mal umožniť nižšiu predajnú cenu a zároveň boostnuť predaje.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

kancelarske potreby, Dobite si batérie: Skvelé tipy pre viac energie na prácu aj život

Dobite si batérie: Skvelé tipy pre viac energie na prácu aj život

Načerpať energiu je dôležité pre všetky činnosti nášho každodenného života. Či už ste vystresovaní z …