streda - 22. marca, 2023
, Turčianske kultúrne stredisko v Martine pripravilo regionálne kolo CINEAMA 2021

Turčianske kultúrne stredisko v Martine pripravilo regionálne kolo CINEAMA 2021

Opäť po roku sa záujemcovia o filmovú tvorbu môžu tešiť na ďalší ročník súťaže, CINEAMA 2021, ktorej garantom a vyhlasovateľom je Národné osvetové centrum. Regionálne kolo organizačne zabezpečuje Turčianske kultúrne stredisko v Martine.

Súťaž je určená pre všetkých amatérskych filmových tvorcov jednotlivcov, dvojíc, aj autorských kolektívov. Do súťaže sa prihlásite vyplnením elektronického formulára na stránke Národného osvetového centra.

Uzávierka prihlášok a doručenia súťažných filmov do Turčianskeho kultúrneho strediska v Martine je: 15. marec 2021. Viac informácií nádejete tu.

V prípade otázok ohľadom prihlasovania do regionálneho kola súťaže: CINEAMA 2021 – prosím kontaktujte metodika pre filmovú tvorbu na e-mailovej adrese: vytvarnictvo@tks.sk Vyhodnotenie a prehliadka filmov regionálneho kola súťaže sa uskutoční: 25. marca 2021 o 16.00 h.

V prípade pretrvávajúcej nepriaznivej epidemiologickej situácie bude termín vyhodnotenia súťaže posunutý. O všetkých prípadných zmenách Vás budeme určite včas informovať.

Zdroj: Turčianske kultúrne stredisko

Autor: Stanislava Lucká

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Robo Opatovsky, Robo Opatovský: „Už aj ja mám svoju Lásku“

Robo Opatovský: „Už aj ja mám svoju Lásku“

Spevák a skladateľ Robo Opatovský zverejnil videoklip k svojej novej skladbe Láska. Tú nahral spolu s Romanom Mečiarom, …