sobota - 16. októbra, 2021
, Turčianske kultúrne stredisko v Martine pripravilo regionálne kolo CINEAMA 2021

Turčianske kultúrne stredisko v Martine pripravilo regionálne kolo CINEAMA 2021

Opäť po roku sa záujemcovia o filmovú tvorbu môžu tešiť na ďalší ročník súťaže, CINEAMA 2021, ktorej garantom a vyhlasovateľom je Národné osvetové centrum. Regionálne kolo organizačne zabezpečuje Turčianske kultúrne stredisko v Martine.

Súťaž je určená pre všetkých amatérskych filmových tvorcov jednotlivcov, dvojíc, aj autorských kolektívov. Do súťaže sa prihlásite vyplnením elektronického formulára na stránke Národného osvetového centra.

Uzávierka prihlášok a doručenia súťažných filmov do Turčianskeho kultúrneho strediska v Martine je: 15. marec 2021. Viac informácií nádejete tu.

V prípade otázok ohľadom prihlasovania do regionálneho kola súťaže: CINEAMA 2021 – prosím kontaktujte metodika pre filmovú tvorbu na e-mailovej adrese: vytvarnictvo@tks.sk Vyhodnotenie a prehliadka filmov regionálneho kola súťaže sa uskutoční: 25. marca 2021 o 16.00 h.

V prípade pretrvávajúcej nepriaznivej epidemiologickej situácie bude termín vyhodnotenia súťaže posunutý. O všetkých prípadných zmenách Vás budeme určite včas informovať.

Zdroj: Turčianske kultúrne stredisko

Autor: Stanislava Lucká

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

God and Eve, God and Eve. Barmuseum pozýva na ďalší zo série októbrových koncertov

God and Eve. Barmuseum pozýva na ďalší zo série októbrových koncertov

Jadro kapely God and Eve tvorí Eva Sajanová a Richard Grimm (pôsobiaci tiež pod pseudonymom …