sobota - 22. júna, 2024
, Turčianske Teplice vychádzajú v ústrety jej návštevníkom

Turčianske Teplice vychádzajú v ústrety jej návštevníkom

Turčianske Teplice, 31. júla – Od 1. augusta je Turistické a informačné centrum občanom a návštevníkom mesta Turčianske Teplice sprístupnené s predlženým otváracím časom do večerných hodín. Otvorené bude aj po celý víkend.

Už od júna tohto roka radnica sprístupnila Turistické a informačné centrum občanom a návštevníkom mesta s predĺženými otváracími hodinami v týždni do 17:00 hod. a prvýkrát bolo k dispozícii aj počas soboty. Po úspešnom zavedení nových otváracích hodín a monitorovaniu návštevnosti, sa vedenie mesta rozhodlo vyjsť občanom ešte viac v ústrety a na letné obdobie sprístupniť centrum po celý týždeň. V pracovných dňoch od 9:00 do 19:00 hod., v sobotu od 10:00 do 16:00 hod. a v nedeľu od 13:00 do 18:00 hod..

„Keďže sme zistili, že návštevníci, ktorí prichádzajú do nášho mesta, majú záujem o informácie a radi navštívia Turistické a informačné centrum aj v neskorších hodinách, rozhodli sme sa im vyhovieť. Je pre nás dôležité, aby sa v našom meste cítili dobre a radi sa k nám opäť vrátili,“ uviedol primátor mesta Michal Sygút.

Pre návštevníkov, ale i svojich občanov mesto v spolupráci s Kremnicou vytvorilo pre letnú sezónu aj informačné turistické noviny. Čitateľ v nich nájde všetky zaujímavosti, či podstatné informácie z oboch miest. Noviny vyšli v náklade 10 000 ks a radnica ich distribuovala do každej domácnosti a návštevníkom sú k dispozícii aj v Turistickom a informačnom centre na prízemí mestského úradu.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *