pondelok - 6. februára, 2023
, Turiec Fest – zimný špeciál už tento piatok!

Turiec Fest – zimný špeciál už tento piatok!

Fanúšikovia kvalitnej rockovej, punkovej a metalovej hudby si prídu na svoje už tento piatok 17. februára na zimnom Turiec Feste v martinskej športovej hale na Podháji. Na podujatí sa predstavia kapely Eufory, Konflikt a nitrianska kapela Horkýže slíže.

„V zimnom období je v regióne Turca menej kultúrnych podujatí, ktoré by boli hlavne pre mladšie ročníky, preto sme sa to rozhodli napraviť a potešiť všetkých fanúšikov tohto hudobného žánru. Keďže sa podujatie koná v zimných mesiacoch, tak počítame s tým, že väčšina návštevníkov príde v zimných bundách/kabátoch, ktoré sú pri zábave iba na obtiaž, a preto si ich budú môcť bezplatne odložiť v šatni, ktorá sa bude nachádzať v priestoroch haly,“ uviedol organizátor podujatia.

Brány športovej haly sa otvoria o 18:00 a o polhodinu už vystúpi prvá kapela. Keďže sa na podujatí očakáva vysoká účasť, odporúčame všetkým návštevníkom prísť čím skôr, aby sa vyhli dlhému čakaniu pri vstupe a obsadili si miesta na sedenie. Ako na všetkých kultúrnych podujatiach, tak aj na zimnom Turiec Feste sa bude dbať na bezpečnosť. Do haly je prísne zakázané vnášanie fliaš, nožov, pyrotechniky a podobne. Súkromná bezpečnostná služba bude dohliadať na dodržiavanie pravidiel, ku ktorým patrí aj prísny zákaz fajčenia v priestoroch haly.

Ďalšou výhodou pre návštevníkov zimného špeciálu bude možnosť si posledný krát zakúpiť zvýhodnené lístky na Turiec Fest 2017, ktorý sa bude konať 24 – 25. júna v martinskom Amfiku. Na Turiec Feste vystúpia kapely ARAKAIN & LUCIE BÍLA, HEX, The Paranod, Slobodná Európa, Heľeniné oči, Karpina a ďalší.

Cena lístkov sa bude po 16. februári v sieti Ticketportal zvyšovať, preto neváhajte a využite posledné dni zvýhodneného predpredaja. Viac informácii o obidvoch festivaloch a lístkoch sa dozviete na facebookovej stránke Turiec Fest-zimný špeciál, Turiec Fest 2017, alebo na webovej stránke turiecfest.sk.

, Turiec Fest – zimný špeciál už tento piatok!

zdroj: Róbert Matuška, organizátor

foto: zdroj

 

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

RODAN, Mladý pesničkár RODAN predstavuje svoj nový hit!

Mladý pesničkár RODAN predstavuje svoj nový hit!

Ak vám meno RODAN ešte nič nehovorí, je najvyšší čas to napraviť! Tento 20-ročný mladík …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *