pondelok - 27. mája, 2024
, Turiec Fest – zimný špeciál už tento piatok!

Turiec Fest – zimný špeciál už tento piatok!

Fanúšikovia kvalitnej rockovej, punkovej a metalovej hudby si prídu na svoje už tento piatok 17. februára na zimnom Turiec Feste v martinskej športovej hale na Podháji. Na podujatí sa predstavia kapely Eufory, Konflikt a nitrianska kapela Horkýže slíže.

„V zimnom období je v regióne Turca menej kultúrnych podujatí, ktoré by boli hlavne pre mladšie ročníky, preto sme sa to rozhodli napraviť a potešiť všetkých fanúšikov tohto hudobného žánru. Keďže sa podujatie koná v zimných mesiacoch, tak počítame s tým, že väčšina návštevníkov príde v zimných bundách/kabátoch, ktoré sú pri zábave iba na obtiaž, a preto si ich budú môcť bezplatne odložiť v šatni, ktorá sa bude nachádzať v priestoroch haly,“ uviedol organizátor podujatia.

Brány športovej haly sa otvoria o 18:00 a o polhodinu už vystúpi prvá kapela. Keďže sa na podujatí očakáva vysoká účasť, odporúčame všetkým návštevníkom prísť čím skôr, aby sa vyhli dlhému čakaniu pri vstupe a obsadili si miesta na sedenie. Ako na všetkých kultúrnych podujatiach, tak aj na zimnom Turiec Feste sa bude dbať na bezpečnosť. Do haly je prísne zakázané vnášanie fliaš, nožov, pyrotechniky a podobne. Súkromná bezpečnostná služba bude dohliadať na dodržiavanie pravidiel, ku ktorým patrí aj prísny zákaz fajčenia v priestoroch haly.

Ďalšou výhodou pre návštevníkov zimného špeciálu bude možnosť si posledný krát zakúpiť zvýhodnené lístky na Turiec Fest 2017, ktorý sa bude konať 24 – 25. júna v martinskom Amfiku. Na Turiec Feste vystúpia kapely ARAKAIN & LUCIE BÍLA, HEX, The Paranod, Slobodná Európa, Heľeniné oči, Karpina a ďalší.

Cena lístkov sa bude po 16. februári v sieti Ticketportal zvyšovať, preto neváhajte a využite posledné dni zvýhodneného predpredaja. Viac informácii o obidvoch festivaloch a lístkoch sa dozviete na facebookovej stránke Turiec Fest-zimný špeciál, Turiec Fest 2017, alebo na webovej stránke turiecfest.sk.

, Turiec Fest – zimný špeciál už tento piatok!

zdroj: Róbert Matuška, organizátor

foto: zdroj

 

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Bad Karma Boy, Bad Karma Boy majú nový singel a video po siedmich rokoch

Bad Karma Boy majú nový singel a video po siedmich rokoch

Slovenská skupina Bad Karma Boy sa po siedmich rokoch hlási s novým singlom a klipom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *