štvrtok - 23. marca, 2023
, Turisticko – informačné centrum mesta Martin sa sťahuje

Turisticko – informačné centrum mesta Martin sa sťahuje

Po opravách budovy Millenia sa Turisticko – informačné centrum mesta Martin opäť vracia na svoje pôvodné miesto v centre mesta. Centrum bude sídliť na druhom poschodí.

Martinčania si určite pamätajú časy, kedy Turisticko – informačné centrum mesta (TIC) našli v centre mesta – v budove Millenia. Vzhľadom na nevyhovujúce podmienky predovšetkým počas letných mesiacov, kedy sa celá budova prehrievala, sa kancelária presťahovala do budovy Advokátskej komory v blízkosti hlavnej železničnej stanice. V rámci opráv Millenia bola nainštalovaná aj klimatizácia, vďaka ktorej bude problém vyriešený, a preto sa Turisticko – informačné centrum môže vrátiť na svoje pôvodné miesto. „Často sme sa stretávali s kritikou, že miesto, kde TIC sídlil nebolo dostatočne reprezentatívne. Práve preto sme sa ho rozhodli presťahovať priamo do centra mesta, kde si ho turisti a návštevníci mesta určite všimnú. Verím, že toto naše rozhodnutie sa ukáže ako správne,“ povedal primátor mesta Martin Ján Danko. TIC na novej adrese nájdete už od novembra 2021.

Zdroj: Mesto Martin

Autor: Stanislava Lucká

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Robo Opatovsky, Robo Opatovský: „Už aj ja mám svoju Lásku“

Robo Opatovský: „Už aj ja mám svoju Lásku“

Spevák a skladateľ Robo Opatovský zverejnil videoklip k svojej novej skladbe Láska. Tú nahral spolu s Romanom Mečiarom, …