nedeľa - 16. júna, 2024
, Túžite po dovolenke pri mori? Vyskúšajte Turecko

Túžite po dovolenke pri mori? Vyskúšajte Turecko

Nádherné pláže s krásnym pieskom, ktorého obmývanie teplým morom vám pripomína romantické scény zo slávnych filmov si dnes nemusíte užívať len v médiách a na obrazovke svojho počítača alebo mobilu. Exotická dovolenka je už naozaj dostupná a veľmi rýchlo sa o tom môžete presvedčiť aj vy. Stačí si vybrať oblasť v tureckej riviére a príjemne si v tejto krajine oddýchnuť.

Dokonalé podmienky na letnú dovolenku za nízke ceny

Pokiaľ sa nebojíte leteckej dopravy a nemáte strach z výšok, krátky let na slnečnú dovolenku do Turecka určite vydržíte. Zhruba dve a pol hodiny je naozaj minimum času, ktorý sa dá vydržať. Po pristátí na letisku budete autobusom prevezení priamo do konkrétneho hotela, ktorý je v blízkosti  nádhernej pláže.

Ak sa vám dlho cestovať autobusom nechce, vyberte si hotelový komplex čo najbližšie od letiska, zároveň tak, aby vás hluk lietadiel nerušil.

Služby na vysokej úrovni

Okrem krásnych budov a architektonických skvostov tureckých hotelov sa vám bude páčiť aj poskytovanie služieb. Samozrejmosťou je stravovanie formou all inclusive a bohato prestretých stolov, pri ktorých sa určite najedia aj vaše najmenšie deti. Pohodlie vám nebude chýbať ani na izbách, ktoré majú klimatizáciu a priestranné balkóny. Veľké postele, kúpeľňa so sprchovým kútom a pohodlné konferenčné stoličky s televíziou a pripojením na Wi-fi, to si tu skutočne môžete dopriať do sýta.

Zábava a relax

Aby ste stále nemuseli vylihovať len na pláži pri mori, určite vám odporúčame využiť aj inú príležitosti pre zábavu a relax. Lacné nákupy na známych trhoch, kde môžete s cenou za tovar zjednávať. Množstvo historických pamiatok, ako je napríklad mesto Side. Tu nájdete ruiny starovekého kolosea a chrámov, o ktorých ste možno doteraz počuli a čítali len v médiách a tlači.

Ani hotelový servis nezaháľa a poskytne vám každý jeden deň dokonalú zábavu. Večerné diskotéky sú samozrejmosťou, rovnako tak aj známe masáže, ktoré vám miestny Turci budú často ponúkať.

Výlety si môžete naplánovať s vaším delegátom alebo sa na ne vybrať sami. Druhá možnosť je často oveľa lacnejšia, takže to dôkladne a spolu s dobrým ďalekohľadom v batohu zvážte. V Turecku sa nemáte čoho obávať.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *