sobota - 2. decembra, 2023
, U2 predstavujú ďalší singel z pripravovaného albumu. Čo vy na tento svieži počin?

U2 predstavujú ďalší singel z pripravovaného albumu. Čo vy na tento svieži počin?

Jedna z najpopulárnejších rockových kapiel sveta U2 prichádza s ďalším singlom Get Out of Your Own Way. Ten pochádza z pripravovanej dosky Songs of Experience, ktorá vyjde 1.decembra.

Spolu s predchádzajúcim albumom Songs of Innocence odkazuje na rovnomenné dielo anglického básnika a mystika 18. storočia Williama Blakea. Prvý vydaný singel You’re The Best Thing About Me sa stal po viac než dekáde skladbou, ktorá sa dostala medzi 20 najhranejších piesní, a dokonca sa dočkala remixu od nórskej DJskej superstar Kyga.

Celý album je tematicky silno ovplyvnený radou írskeho básnika, novelistu a profesora dublinskej univerzity Brendana Kennellyho „…píš, ako by si bol mŕtvy.“ Výsledkom je kolekcia piesní vo forme intímnych listov miestam a ľuďom, ktorí sú blízki Bonovmu srdcu. Predmetom sú hlavne rodina, priatelia, fanúšikovia a on sám. Album sa nahrával v Dubline, New Yorku a Los Angeles pod dohľadom producenta Jacknifea Leeho /R.E.M/One Direction/Taylor Swift/ a speváka One Republic Ryana Teddera /Madonna/Beoncé/Ed Sheeran/. O umeleckú stránku sa postaral Antony Corbijn, ktorý stojí za slávnymi klipmi Depeche Mode alebo Nirvany.

Nech sa páči, nový singel Get Out of Your Own Way…aj v éteri Rádia Rebeca:

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

PETRA, PETRA spieva o nešťastnej láske

PETRA spieva o nešťastnej láske

Mladá, krásna a rocková, to je Petra Zubčáková alias PETRA vo svojom novom singli.  …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *