štvrtok - 21. septembra, 2023
terasa, Užívajte si krásu a pohodlie terasy po celý rok
Ilustračné foto: Dimasik_sh/Shutterstock.com

Užívajte si krásu a pohodlie terasy po celý rok

Aj počas jesene nám ešte hrejivé lúče slnka spríjemňujú pobyt na záhrade alebo terase. Postupne ich však bude menej a menej, čo sa odzrkadlí nielen na intenzite svetla, ale aj tepla. Tráviť svoje voľné chvíle na čerstvom vzduchu už nebude tak príjemné. Neplatí to ale v prípade, ak máte modernú pergolu na záhrade.

S lacnou kvalitnou pergolou si môžete užívať výhody prírody po celý rok. Poďte sa spolu s nami o tom presvedčiť.

Prečo bioklimatická pergola?

Špeciálny model tejto pergoly je vyrobený z hliníka, dokonale vytvára individuálne klimatické prostredie a správnu mikroklímu. Hliníkové otočné lamely pevnej bioklimatickej pergoly je možné umiestniť zvisle aj vodorovne, čím sú zostavené do monolitickej strechy, ktorá chráni pred dažďom aj snehom. Konštrukcia bioklimatickej pergoly je navyše odolná voči vetru a je možné ju nainštalovať na väčšinu povrchov.

Aj vďaka tomu bude vaša lahodná šálka kávy a obľúbená čučoriedková cigareta ešte lepšia a posedenie na čerstvom vzduchu a v obklopení prírody maximálne príjemné.

Nosné stĺpy sú vyrobené z hliníka a potiahnuté teplom tvrditeľnou práškovou farbou. Ostatné upevňovacie prvky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Pergola má vysokú triedu odolnosti proti vetru a hmotnosti snehu, ktorého tu budeme mať čoskoro viac než dosť.

Obývačka na záhrade

Okrem svojich vlastností dokonale ladí pergola s prírodou a domom v blízkosti. Môžete si ju vybaviť vhodným osvetlením a bočným prekrytím, vďaka čomu nebudete ani počas večerov pociťovať nepríjemný chlad.

Zvýšte si jej pohodlie aj vhodným záhradným nábytkom a bude vám slúžiť ako dokonalá obývačka pod holým nebom a v prostredí, ktoré v mnohých smeroch lieči.

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

kancelarske potreby, Dobite si batérie: Skvelé tipy pre viac energie na prácu aj život

Dobite si batérie: Skvelé tipy pre viac energie na prácu aj život

Načerpať energiu je dôležité pre všetky činnosti nášho každodenného života. Či už ste vystresovaní z …