piatok - 22. septembra, 2023
svadba, Svadba na poslednú chvíľu? Možnosť, ktorá má jednoduché riešenie
Foto ilustračné: Shutterstock

Svadba na poslednú chvíľu? Možnosť, ktorá má jednoduché riešenie

Máte málo času na zorganizovanie perfektnej svadby? Nebojte sa, máme pre vás niekoľko skvelých rýchlych tipov na vašu nádhernú svadbu na poslednú chvíľu.

Toto je zoznam vecí, na ktoré musíte myslieť a kedykoľvek dokážete vybaviť.

Vyberte si dátum a miesto

Prvým krokom, ktorý musíte urobiť, je v prvom rade ísť na matriku a vybaviť potrebné dokumenty, aby bolo uzavretie manželstva aj oficiálne. Potom si vyberte dátum a miesto, ktoré bude v danom termíne voľné. Ak sa vám nič špeciálne zohnať nepodarí, stačí mať doma v zásobe pevné jedálenské stoličky a usporiadať oslavu dôležitého dňa pod pergolou.

Plánovanie perfektnej svadby v krátkom čase je náročné, ale možné. Dôležité je vedieť, čo chcete a koľko peňazí máte.

Urobte si zoznam potrebných krokov a vecí

Zhlboka sa nadýchnite a napíšte svoje základné potreby na papier. Vila pri jazere, živá hudba, ohňostroj a to, o čom si myslíte, že si nemôžete nechať ujsť. Potom si vyberte štýl, ktorý by ste chceli svojej svadbe dopriať. Potom by ste mali utekať do najbližšieho zlatníctva.

Nezabudnite na svadobné obrúčky

V spomínanom zlatníctve bude ponuka určite široká a bohatá. Nenechajte sa zdržať výberom rôznych ornamentov a dekorácií. Čím budú nové svadobné obrúčky jednoduchšie, tým menej sa musíte o ne starať, ušetríte a dlhšie vám budú zdobiť ruky svojou krásou.

Oveľa dôležitejšia je správna veľkosť, ktorá sa v závislosti od niektorých častí dňa a situácií vyberá ťažko. Ideálne je prísť do zlatníctva vtedy, keď nie sú vaše prsty stuhnuté ani opuchnuté vplyvom tepla alebo veľkej fyzickej námahy.

Potom, na záver, keď už budete mať miesto, menu a obrúčky, si môžete dovoliť minúť zvyšok úspor na výber svadobných šiat. Koniec koncov, svadobné obrúčky a sobášny list bude to, čo v živote po svadbe oceníte najviac.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

kancelarske potreby, Dobite si batérie: Skvelé tipy pre viac energie na prácu aj život

Dobite si batérie: Skvelé tipy pre viac energie na prácu aj život

Načerpať energiu je dôležité pre všetky činnosti nášho každodenného života. Či už ste vystresovaní z …