štvrtok - 8. júna, 2023
, V Martine vystúpi slovenská rocková legenda. V doprave čakajte niekoľko obmedzení

V Martine vystúpi slovenská rocková legenda. V doprave čakajte niekoľko obmedzení

V martinskom Amfiku sa v sobotu 10. júna koná koncert kapely Elán, ktorá má v Martine a okolí veľkú základňu fanúšikov. Do mesta zavíta aj množstvo „cezpoľných“, preto v súvislosti s touto akciou očakávajte od piatka večera do sobotňajšej polnoci aj niekoľko dopravných obmedzení a bezpečnostných pokynov, o ktorých nám viac porozprával riaditeľ Amfika Martin Lechan.

Areál prešiel aj čiastočnou rekonštrukciou. Priestor sa vyčistil, vykonali sa opravy lavičiek a osvetlení. „Čo sa týka našej úpravy, všetko je pripravené na 100 %,“ zhodnotil prípravy pred koncertom Martin Lechan, riaditeľ Amfika. Brány areálu sa otvoria o 15. hodine, pričom do 20. hodiny v rámci sprievodného programu vystúpia viaceré predkapely a po nich sa fanúšikovia dočkajú hlavného ťahúňa – kapely Elán. „Tešiť sa môžete na 30 najväčších hitov od Elánu a fanúšikovia si určite vypýtajú aj prídavky,“ dodal Lechan. Riaditeľ zároveň priblížil bezpečnostné opatrenia a predstavil chystané projekty.

Martin Lechan o tom, kde nastanú obmedzenia v doprave a aké pokyny platia pre návštevníkov koncertu:

 

Autor: Tatiana Paučinová

Webeditorka Rádia Rebeca. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

SNM, Navštíviť SNM počas Noci múzeí a galérií sa oplatí. Návštevníkov čaká špeciálny program

Navštíviť SNM počas Noci múzeí a galérií sa oplatí. Návštevníkov čaká špeciálny program

Netradičná noc, plná nových poznatkov, aktivít i zábavy čaká návštevníkov Slovenského národného múzea v Martine …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *