štvrtok - 30. novembra, 2023
, V Žiline bude už po 3. krát najväčší swingový ples

V Žiline bude už po 3. krát najväčší swingový ples

Swing ples v Žiline bude už po 3. krát súčasťou plesovej sezóny. Hostí privítajú 2. februára 2019 v známom eventovom dome v Žiline s tanečným a hudobným programom.

Swingový ples v Žiline bude súčasťou plesovej sezóny aj v roku 2019. Počas prvých dvoch ročníkov sa stal vyhľadávaným a veľmi populárnym podujatím v Žilinskom regióne a okolí. Svedčí o tom aj vypredanie kapacít v priebehu prvých troch týždňov. Momentálne patrí medzi najväčšie swingové plesy na Slovensku. Počas blížiacej sa plesovej sezóny privíta návštevníkov so swingovou atmosférou 20. – 30. rokov 2. februára v industriálnom priestore známeho eventového domu. „Swing ples v Žiline je podujatie, o ktoré je každoročne veľký záujem. Návštevníci si ho obľúbili kvôli skvelej tanečnej zábave, no aj pre možnosť tematicky sa obliecť a vrátiť sa na jednu noc do minulosti. Ľudia sa na ples naozaj pripravujú. Obľúbený je Gatsby štýl, no prichádzajú aj dámy oblečené v pin-up štýle,“ uvádza marketingová manažérka, Zuzana Danechová.

Počas večera čakajú návštevníkov najlepšie piesne zo žánrov nie len swing, ale aj jazz či charlestone od známeho zoskupenia Sweet Little Chicks. Tešiť sa môžu na hudbu ako zo starých filmov, tanečné vystúpenia a školu tanca, v ktorej sa s Charlie Dance Studios naučia tie správne swingové kroky. Pripravený je tiež vintage fotokútik a už tradične sa bude súťažiť o najlepšiu fotografiu.  Počas celého večera môžu hostia súťažiť tiež v tombole a vyhrať hodnotné ceny.

Zdroj: TS EH Žilina

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …