štvrtok - 13. júna, 2024
, V Žiline sa rozlúčia s letom na Záverečnej

V Žiline sa rozlúčia s letom na Záverečnej

Koniec letných prázdnin sa nezadržateľne blíži a žiaci majú pred sebou posledný voľný prázdninový týždeň. Koniec dvojmesačného oddychu si môžu mladí naplno vychutnať na tradičnom žilinskom podujatí Záverečná a vo veselej nálade sa rozlúčiť s letom.

O zábavu bude aj tento rok postarané. Aktuálny ročník sa bude niesť v znamení 100. výročia založenia Československa a prinesie na pódium československé hudobné zoskupenia. Okrem žilinskej punkovej kapely HOTEN TOTEN vystúpi aj známa česká reggae skupina YO YO BAND.

„Augustový program Žilinského kultúrneho leta ukončíme naozaj veľkolepo dvomi skvelými koncertmi. Kapely sa predstavia v piatok 31. augusta 2018 na Mariánskom námestí v Žiline, kde všetkých srdečne pozývame. Začíname už o 19.30 hod.,“ priblížila vedúca odboru kultúry, športu, cestovného ruchu a miestneho rozvoja mesta Žilina Ingrid Dolniková.

Hudobné podujatie Záverečná zvyčajne spája všetkých mladých ľudí a študentov, aby sa stretli a zabavili ešte predtým, ako po veľkých letných prázdninách opäť zasadnú do školských lavíc. V tomto roku skladba programu, ako aj hosť z Českej republiky pozýva na námestie všetky vekové kategórie.

Viac informácií o podujatí a celom kultúrnom lete nájdete na www.kulturneleto.eu

Zdroj: mesto Žilina

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Purist, Barmuseum: Purist

Barmuseum: Purist

festHUDOBNE  v Barmuseum po piate! Fanúšikovia elektropopu si  môžu do svojho kalendára zaznačiť dôležitý dátum …