sobota - 22. júna, 2024
, VIANOČNÁ SÚŤAŽ: My ti hráme, Ty vyhrávaš!

VIANOČNÁ SÚŤAŽ: My ti hráme, Ty vyhrávaš!

Vianoce sú opäť tu! A k nim patrí nepochybne aj pohoda, spoločný čas s blízkymi, darčeky, kopa jedla…ale neoddeliteľnou súčasťou je aj vianočná hudba, ktorá nás sviatkami sprevádza. A my sme sa v súťaži zamerali práve na ňu!

Ak chceš byť zaradený/á do žrebovania, pravidlá sú jednoduché:

V termíne 14.-18. decembra 2020 zaznie každý deň v závere hodiny v našom éteri  krátka ukážka známej vianočnej piesne /pred a za ňou zaznie aj džingel, ktorý upozorňuje, že ide o súťažnú pieseň/.

Pošli nám na email sutaz@rebeca.sk názov skladby a interpreta, ktorú si počas dňa zachytil/a a si v hre! Pamätaj, čím viackrát sa počas týždňa zapojíš do súťaže, tým stúpa tvoja šanca na výhru. Tak si nás nalaď napríklad aj NA TOMTO ODKAZE  

Vyhrať môžeš poukážku do kníhkupectva Martinus, darčekové predmety od kapely Smola a Hrušky, lístky do kina Cinemax a darčekové predmety od Rádia Rebeca ako USB kľúč, tričko, tašku či slúchadlá alebo čerstvé CD Juraja Hnilicu.

SÚŤAŽ UKONČENÁ!!!

GRATULUJEME: Kamil K., Lenka Šá., Lenka Še., Jana V., Mária Š., Jarmila K., Otto K., Roman R., Katarína J.

, VIANOČNÁ SÚŤAŽ: My ti hráme, Ty vyhrávaš!, VIANOČNÁ SÚŤAŽ: My ti hráme, Ty vyhrávaš!, VIANOČNÁ SÚŤAŽ: My ti hráme, Ty vyhrávaš!, VIANOČNÁ SÚŤAŽ: My ti hráme, Ty vyhrávaš!

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Rozhlasové vysielanie, 100 rokov rozhlasového vysielania v Československu

100 rokov rozhlasového vysielania v Československu

Rozhlasové vysielanie je na našom území prítomné už viac ako 100 rokov. Keď sa v …