nedeľa - 16. júna, 2024
, Vyfarbi si prázdniny

Vyfarbi si prázdniny

Turčianske kultúrne stredisko v Martine zorganizovalo v uplynulých dňoch pre prázdninujúce deti zaujímavé podujatie „Vyfarbi si prázdniny“.

Pri Turčianskom kultúrnom stredisku v Martine sa stretli prázdninujúce deti, aby spoločne strávili príjemné a nezabudnuteľné chvíle. Všetky zúčastnené deti boli za svoju snahu a tvorivosť odmenené sladkosťou, a tí najšikovnejší aj kresliarskymi a písacími potrebami. Do tvorivého procesu sa zapojili aj mnohí rodičia. Deti sa počas aktívneho dopoludnia naučili čo všetko sa dá vyrobiť z recyklovaného papiera a koľko zábavy sa dá pri tom zažiť. Deti vytvorili zvieratká ako sú rybky, sovy či kuriatka. Niektoré dokonca vyrobili pre svojich rodičov kvety z papiera, nakreslili pekný prázdninový obrázok alebo vymaľovali maľovanku.

Nakoľko malo podujatie s názvom „Vyfarbi si prázdniny“ veľký úspech, organizátori sa rozhodli v ňom pokračovať a najbližšie sa môžete prísť so svojimi deťmi pohrať 4. augusta, ďalej 26. a 30. augusta vždy v čase od 10:00 do 13:00 hod. pri budove Turčianskeho kultúrneho strediska v Martine.

Foto: tks.sk

, Vyfarbi si prázdniny

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Ivan Bella, Slovenská národná knižnica bude hostiť vedecko – popularizačný deň Cesta časom

Slovenská národná knižnica bude hostiť vedecko – popularizačný deň Cesta časom

Objaviteľ siedmych nových dinosaurov Martin Kundrát a prvý slovenský kozmonaut Ivan Bella budú 25. mája …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *