štvrtok - 22. februára, 2024
, Vyfarbi si prázdniny

Vyfarbi si prázdniny

Turčianske kultúrne stredisko v Martine zorganizovalo v uplynulých dňoch pre prázdninujúce deti zaujímavé podujatie „Vyfarbi si prázdniny“.

Pri Turčianskom kultúrnom stredisku v Martine sa stretli prázdninujúce deti, aby spoločne strávili príjemné a nezabudnuteľné chvíle. Všetky zúčastnené deti boli za svoju snahu a tvorivosť odmenené sladkosťou, a tí najšikovnejší aj kresliarskymi a písacími potrebami. Do tvorivého procesu sa zapojili aj mnohí rodičia. Deti sa počas aktívneho dopoludnia naučili čo všetko sa dá vyrobiť z recyklovaného papiera a koľko zábavy sa dá pri tom zažiť. Deti vytvorili zvieratká ako sú rybky, sovy či kuriatka. Niektoré dokonca vyrobili pre svojich rodičov kvety z papiera, nakreslili pekný prázdninový obrázok alebo vymaľovali maľovanku.

Nakoľko malo podujatie s názvom „Vyfarbi si prázdniny“ veľký úspech, organizátori sa rozhodli v ňom pokračovať a najbližšie sa môžete prísť so svojimi deťmi pohrať 4. augusta, ďalej 26. a 30. augusta vždy v čase od 10:00 do 13:00 hod. pri budove Turčianskeho kultúrneho strediska v Martine.

Foto: tks.sk

, Vyfarbi si prázdniny

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

fašiangy, Už sa fašiang kráti…už sa nenavráti?! Do sprievodu sa budete môcť zapojiť aj Vy, návštevnici

Už sa fašiang kráti…už sa nenavráti?! Do sprievodu sa budete môcť zapojiť aj Vy, návštevnici

Vychutnajte si tú pravú fašiangovú atmosféru na prvom tohtoročnom podujatí Múzea slovenskej dediny Už sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *