nedeľa - 25. februára, 2024
, VYHRAJ LÍSTKY NA KONCERT ALEXANDROVCOV V MARTINE!

VYHRAJ LÍSTKY NA KONCERT ALEXANDROVCOV V MARTINE!

Ruský vojenský umelecký súbor Alexandrovci v rámci svojho európskeh turné pri príležitosti 90. výročia vystúpi aj na Slovensku v dvanástich mestách!  Chceš pozrieť vystúpenie 29. mája v Martine naživo? My ti ponúkame lístky.

Do žrebovania o voľné vstupy je zaradený každý, kto správne zodpovie otázku: Kto bol prvým umeleckým riaditeľom tohto zoskupenia?

a: Lajka Alexander Gagarinovič? alebo b: Alexander Vasilievič Alexandrov? Svoju odpoveď pošli na email: sutaz@rebeca.sk  Posnaž sa a zaži toto hudobné teleso naživo v Martine!

Program turné Alexandrovci 2019 pozostáva z dvoch častí, v ktorých odznie celkovo 24 skladieb. Medzi nimi nebudú chýbať najznámejšie skladby z ich repertoáru – Svjaščennaja vojna, Kalinka, Kaťuša, Oči čornyje, Podmoskovskije večera, okrem toho aj slávny Montiho čardáš. Nebudú chýbať ani dve skladby v slovenčine. Vo viacerých skladbách sa predstavia aj členovia tanečnej skupiny. Vstupenky na turné sú v predaji v sieťach predpredaj.sk a ticketportal.sk. Organizátor odporúča divákom skorší príchod, aby si v pohodlí vychutnali obe vystúpenia – o 18:25 speváčky Kristíny a o 19:00 Alexandrovcov.

, VYHRAJ LÍSTKY NA KONCERT ALEXANDROVCOV V MARTINE!

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

fašiangy, Už sa fašiang kráti…už sa nenavráti?! Do sprievodu sa budete môcť zapojiť aj Vy, návštevnici

Už sa fašiang kráti…už sa nenavráti?! Do sprievodu sa budete môcť zapojiť aj Vy, návštevnici

Vychutnajte si tú pravú fašiangovú atmosféru na prvom tohtoročnom podujatí Múzea slovenskej dediny Už sa …