štvrtok - 23. marca, 2023
, VYHRAJ LÍSTKY NA KONCERT ALEXANDROVCOV V MARTINE!

VYHRAJ LÍSTKY NA KONCERT ALEXANDROVCOV V MARTINE!

Ruský vojenský umelecký súbor Alexandrovci v rámci svojho európskeh turné pri príležitosti 90. výročia vystúpi aj na Slovensku v dvanástich mestách!  Chceš pozrieť vystúpenie 29. mája v Martine naživo? My ti ponúkame lístky.

Do žrebovania o voľné vstupy je zaradený každý, kto správne zodpovie otázku: Kto bol prvým umeleckým riaditeľom tohto zoskupenia?

a: Lajka Alexander Gagarinovič? alebo b: Alexander Vasilievič Alexandrov? Svoju odpoveď pošli na email: sutaz@rebeca.sk  Posnaž sa a zaži toto hudobné teleso naživo v Martine!

Program turné Alexandrovci 2019 pozostáva z dvoch častí, v ktorých odznie celkovo 24 skladieb. Medzi nimi nebudú chýbať najznámejšie skladby z ich repertoáru – Svjaščennaja vojna, Kalinka, Kaťuša, Oči čornyje, Podmoskovskije večera, okrem toho aj slávny Montiho čardáš. Nebudú chýbať ani dve skladby v slovenčine. Vo viacerých skladbách sa predstavia aj členovia tanečnej skupiny. Vstupenky na turné sú v predaji v sieťach predpredaj.sk a ticketportal.sk. Organizátor odporúča divákom skorší príchod, aby si v pohodlí vychutnali obe vystúpenia – o 18:25 speváčky Kristíny a o 19:00 Alexandrovcov.

, VYHRAJ LÍSTKY NA KONCERT ALEXANDROVCOV V MARTINE!

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Robo Opatovsky, Robo Opatovský: „Už aj ja mám svoju Lásku“

Robo Opatovský: „Už aj ja mám svoju Lásku“

Spevák a skladateľ Robo Opatovský zverejnil videoklip k svojej novej skladbe Láska. Tú nahral spolu s Romanom Mečiarom, …