pondelok - 27. mája, 2024
, Vyhraj romantickú večeru a zaži so svojou láskou nezabudnuteľného Valentína!

Vyhraj romantickú večeru a zaži so svojou láskou nezabudnuteľného Valentína!

Blíži sa sviatok všetkých zaláskovaných, a keďže my sme zaláskovaní do Vás, prinášame Vám neopakovateľnú príležitosť, prežiť sv. Valentína s milovanou osobou čo najoriginálnejšie a s doslova chutnými spomienkami. 😍

O čo ide? Súťažíme o luxusnú večeru pre dvoch v Hoteli Turiec v Martine v hodnote 45 eur, od aperitívu až po dezert! Otázka je jednoduchá, stačí len zavrieť oči, trochu sa zasniť alebo preniesť do pekných spomienok.

Napíšte nám, ktoré miesto v Žilinskom kraji považujete za najromantickejšie? 💞 Vaše tipy posielajte aj s kontaktnými údajmi /meno, tel. číslo, poštová adresa/ na  sutaz@rebeca.sk a možno práve Vy budete mať šťastie. Žrebujeme 8. februára.

A čo všetko zahŕňa špeciálne Valentínske menu?

 

, Vyhraj romantickú večeru a zaži so svojou láskou nezabudnuteľného Valentína!, Vyhraj romantickú večeru a zaži so svojou láskou nezabudnuteľného Valentína!

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Noc múzeí a galérií, Noc múzeí a galérií v SNM v Martine ponúkne špeciálny program v troch múzeách. Všetky môžete navštíviť na jednu vstupenku!

Noc múzeí a galérií v SNM v Martine ponúkne špeciálny program v troch múzeách. Všetky môžete navštíviť na jednu vstupenku!

Netradičná noc plná nových poznatkov, aktivít i zábavy čaká všetkých, ktorí zavítajú do Slovenského národného …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *