utorok - 18. júna, 2024
, Vyjadrite svoju osobnosť vďaka štýlovým okuliarom
Foto: Shutterstock

Vyjadrite svoju osobnosť vďaka štýlovým okuliarom

Poznali ich už v minulosti

Takmer všetci si ich dennodenne dávame na oči, v letných mesiacoch najviac. Asi neexistuje taký človek, ktorý by nevlastnil aspoň jedny slnečné okuliare, niektorí ich majú vo výbave aj viacero. A nie sú výdobytkom 21.storočia, poznali ich už pred ôsmimi storočiami. Vtedy však plnili najmä praktickú funkciu, módnym doplnkom, ako ich poznáme dnes, sa stali v 1.polovici 20.storočia. Toľko nás učí história.

V súčasnej modernej dobe si život bez slnečných okuliarov nevieme už predstaviť. Ich výrobcovia neustále na nás chrlia nové a nové modely a kolekcie. Nemali by sme sa však riadiť iba dizajnom, ale brať do úvahy hlavne ich kvalitu. Stále totiž plnia svoju prvoradú funkciu-chránia náš zrak pred slnkom.

Ich správna voľba  je veľmi dôležitá

Okrem moderného vzhľadu, štýlovosti a elegancie by sme mali mať na pamäti hlavne to, že slnečné okuliare chránia náš zrak pred slnečným žiarením. Z tohto dôvodu by sme pri výbere slnečných okuliarov nemali pozerať len na ich vzhľad a cenu, ale aj na všetky potrebné filtre, ktoré by mali sklá na okuliaroch mať, aby naše oči boli dostatočne chránené.Okuliare by mali mať dostatočný UV filter, aby náš zrak ochránili. Kvalitnejšie kúsky ochránia aj pred oslnením.

Ak sa chystáme niekam si vyraziť, napr. na festival alebo na kávu s priateľmi, nemali by sme zabudnúť na dámske slnečné okuliare, ktorými dokonale zladíme svoj outfit. Dôležitú úlohu pri výbere slnečných okuliarov zohráva aj tvar našej tváre. Nie každé sa hodia pre našu tvár. Ak si však vyberieme správny rám okuliarov, budeme sa cítiť oveľa lepšie, sebavedomejšie a príťažlivejšie.

Milujú ich aj hollywoodske celebrity

Ak sa rozhodnete vsadiť na kvalitu a nadčasový dizajn, tak okuliare Ray-ban round budú pre Vás tie pravé. Kultové okuliare, ktoré si určite zamiluje každá moderná žena. Okuliare značky Ray-Ban sú známe svojím klasickým štýlom, pretrvávajúcim dobu. Dokonalá kvalita a prepracovaný dizajn sú pre značku Ray-Ban samozrejmosťou. Ak túžite po kvalitných a moderných okuliaroch, ktoré vydržia aj niekoľko sezón, okuliare značky Ray-Ban by mali byť pre Vás tou najjasnejšou voľbou.

Dokonalý outfit rozhodne dosiahnete správnym výberom dámskych slnečných okuliarov, ktoré Vám nielenže dodajú ten pravý ženský šmrnc, ale aj ochránia Vaše oči pred dotieravými lúčmi slniečka.

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …