piatok - 14. júna, 2024
toaletny stolik, Zariaďte si doma dokonalý kozmetický kútik
foto: {Africa Studio} / Shutterstock.com

Zariaďte si doma dokonalý kozmetický kútik

Túžite aj vy po vašom vlastnom kozmetickom kútiku? Chceli by ste mať všetku dekoratívnu kozmetiku na jednom mieste? Nepotrebujete pritom ani veľa priestoru. Taký toaletný stolík totižto nezaberie veľa miesta, pričom dokáže oživiť každú miestnosť. Toto sú inšpirácie, ktoré spĺňajú všetky predpoklady na to, aby ste si z nich vybrali.

Kozmetický kútik s toaletným stolíkom – kráľovstvo pre každú ženu

Vedeli ste, že toaletné stolíky našli svoje využitie už v 17. storočí?

Odvtedy sa však vymyslelo naozaj mnoho variácií, a práve vďaka tomu si dnes viete vybrať z rôznych štýlov, farieb, materiálov a prevedení.

V tom prípade, že máte záujem o originálny toaletný stolík, si ho dokážete vyrobiť aj doma – svojpomocne. Záleží len na vašej kreativite a na tom, čo doma nájdete. Pre príklad a lepšiu predstavu, toaletný stolík si môžete jednoducho zariadiť z nočného stolíka, na ktorý položíte väčšiu šperkovnicu so zrkadlom. Možností je naozaj veľa a na internete nájdete plno DIY návodov.

Nájdem naň miesto?

Mnohé ženy si toaletný stolík nedožičia, pretože si myslia, že naň jednoducho nenájdu miesto. To však vôbec nemusí byť pravda. Keďže naň nepotrebujete toľko miesta, čo na veľký matrac, viete využiť každý voľný kút či výklenok – stačí vám len správny rozmer stolíka. Dokonca, dokonalým spôsobom viete využiť aj podkrovné izby a miesta s priznaným šikmým stropom.

Inšpirácie pre každého

Poďme sa rovno pozrieť na konkrétne inšpirácie na toaletné stolíky. Na ich vyhľadávanie sme použili intuitívny vyhľadávač nábytku Biano. Vďaka nemu nájdete totižto množstvo stolíkov pohromade.

Biela klasika

Keď sa povie toaletný stolík, väčšina si predstaví tradičný biely toaletný stolík vo vintage štýle. Táto klasika sa páči mnohým ženám, ktoré by na ňu nedali dopustiť. Je vhodný takmer do každej dievčenskej izby a so správnymi doplnkami skrášli každú miestnosť.

 

toaletny stolik, Zariaďte si doma dokonalý kozmetický kútik
Foto: Biano

Zažiarte vďaka osvetleniu

Ak sa chcete cítiť ako hviezda, máme pre vás ideálne riešenie. Veľmi obľúbeným kúskom je toaletný stolík s osvetlením v Hollywood štýle. Vďaka rôznym štýlovým prevedeniam zapasuje perfektne do každej miestnosti. Viete ho nájsť ako vo vintage štýle, tak aj v jednoduchých líniách, ktoré sú vhodné do modernejších interiérov.

toaletny stolik, Zariaďte si doma dokonalý kozmetický kútik
Foto: Biano

Zrkadlo musí byť

Čo by to bolo za toaletný stolík, keby mu chýbalo zrkadlo? To je predsa základom každého kozmetického kútika. Presne tak, práve zrkadlo je najdôležitejším prvkom, ktorý budete využívať najviac. Navyše, vďaka nemu bude celý váš kozmetický kútik spoločne s toaletným stolíkom dominantnou časťou vašej izby.

toaletny stolik, Zariaďte si doma dokonalý kozmetický kútik
Foto: Biano

Ďalšie trendy farebné prevedenia

Nočné stolíky sú vo väčšine prípadov biele, no nájdete už aj mnoho čiernych, ružových, sivých a iných farebných prevedení. Viete si tak vyhľadať naozaj taký, ktorý zapasuje ako vašej osobnosti, tak aj vášmu interiéru. Medzi trendy farby patrí aktuálne biela, sivá, ružová a čierna.

toaletny stolik, Zariaďte si doma dokonalý kozmetický kútik
Foto: Biano

Aký toaletný stolík si vyberiete?

Našli ste si v našom výbere váš vysnívaný toaletný stolík? Ak nie, inšpirujte sa na Biano, kde nájdete mnoho ďalších variant. Práve vďaka nim sa stane váš kozmetický kútik dokonalým a zároveň dominantne pôsobiacim miestečkom.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …