streda - 24. apríla, 2024
Káva, Zelená káva, Costa Dorada dd, Zelená káva Costa Dorada: Spojenie kvality a dlhoročnej praxe

Zelená káva Costa Dorada: Spojenie kvality a dlhoročnej praxe

Je zdravá, rýchlo si ju zamilujete, bohatá na oxidanty a pomáha pri chudnutí. Chudnite zdravo a hravo spolu so zelenou kávou od Costa Dorada.

Vedeli ste, že káva je po vode druhým najviac pitým nápojom na svete? Má v sebe povzbudzujúce účinky a zrýchľuje metabolizmus. Zelená káva má oproti bežnej viac užitočnejších látok prospešnejších pre ľudské zdravie.

Prečo práve zelená káva je tá pravá pre vás? Zelená káva obsahuje 3,5-krát viac kyseliny chlorogénovej ako pražená káva. Štúdia preukázali fakt, že táto kyselina znižuje vstrebávanie cukrov v krvi. Mnoho ľudí nemôže piť obyčajnú kávu, pretože vplýva na ich organizmus veľmi zaťažujúco, predovšetkým na tráviaci trakt. Naopak, zelená káva je voči nemu šetrnejšia a prostredníctvom jej vysokému obsahu rôznych antioxidantov môže mať veľmi pozitívne účinky. Ďalej dokáže spomaliť starnutie buniek, ako aj zvyšuje hladinu endorfínu.

Káva, Zelená káva, Costa Dorada dd, Zelená káva Costa Dorada: Spojenie kvality a dlhoročnej praxePrečo si ale vybrať zelenú kávu značky Costa Dorada? Jednoduchá otázka, jednoduchá odpoveď! Zelená káva Costa Dorada je najchutnejšia spomedzi všetkých zelených káv na trhu. Pripravená zelená káva je veľmi podobná chuťou aj výzorom s kvalitným espressom alebo tureckou kávou. Pomocou unikátnej technológii sa podarilo vytvoriť zdravú a chutnú kávu pre všetkých, čo sa rozhodli pre zdravý životný štýl. V neposlednom rade zelenú kávu Costa Dorada vyrábajú z výlučne najkvalitnejších kávových zŕn odrody arabica, čo zaručuje tú najvyššiu kvalitu.

Zaujala vás zelená káva značky Costa Dorada? Viac informácií nájdete na webovej stránke cafes-costadorada.eu, kde okrem iného si ju môžete priamo zakúpiť v e-shope. Cieľom zelenej kávy Costa Dorada je priniesť na váš stôl zmenu a nový pôžitok z chuti kávy.

Káva, Zelená káva, Costa Dorada dd, Zelená káva Costa Dorada: Spojenie kvality a dlhoročnej praxe

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Saténové ruky, Barmuseum: Nová tvár na festHUDOBNE – Saténové ruky

Barmuseum: Nová tvár na festHUDOBNE – Saténové ruky

Medzi novinkami projektu festHUDOBNE tento rok vyniká slovenská rocková skupina Saténové ruky. Ich hudobný štýl …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *