utorok - 16. apríla, 2024
, Zoči Voči oslavuje leto uleteným klipom

Zoči Voči oslavuje leto uleteným klipom

Kapela Zoči Voči už tradične s príchodom letných festivalov ponúka fanúšikom singel, ktorý doslova dýcha atmosférou horúcich nocí. Rocková štvorica pred tromi rokmi prekvapila letným songom Čerešne a najmä parodickým klipom k nemu. 

Skutočnosť, že chalani majú stále zmysel pre humor a neboja sa zasmiať sa aj na vlastný účet, potvrdzuje novinka s názvom Noc je mladá. „Je to typický letný song, ktorý nerieši žiadne vážne témy nášho života, skôr naopak, nabáda poslucháčov na zábavu a na to, aby si leto dosýta užili,“ hovorí líder Zoči Voči Michal Žitňanský.

Jeho kolegovia si na nahrávanie songu Noc je mladá zavolali aj výpomoc – dychovú sekciu z kapely Smola a hrušky. „S chalanmi zo Smola a hrušky sa poznáme dlhé roky, na mnohých letných festivaloch sa stretávame a takáto spolupráca je nám blízka. Už pri songu Milión ciest sme do klipu zlanárili kolegov z iných kapiel. Sme za spájanie sa a nie rozdeľovanie,“ dodáva bubeník Zoči Voči Vlado Kovár.

Text a hudbu do novinky Zoči Voči Noc je mladá zložil jej líder Michal Žitňanský. Zaujímavý animovaný klip vznikol pod taktovkou dua Miroslav Čirka a Jozef Vilhan z Randal Group Production.

, Zoči Voči oslavuje leto uleteným klipom

Kapela Zoči Voči má nabitý letný program, užiť si ju môžete aj na festivaloch, kde možno ešte na vlastné oči uvidíte, ako si hlavnú myšlienku novinky Zoči Voči zobral za svoje gitarista Juraj Štefánik.

Noc v tomto štýle u neho skončila roztrhnutými šľachami v kolene, ktoré si vyžiadali 4 až 5-týždňovú ozdobu na jeho nohe. Zvyšok kapely si teda bude počas leta testovať svoje bicepsy, keď ho bude na stage nosiť na rukách.

 

 

 

 

 

 

Autor: Nikoleta Kováčová

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Hnilica, Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Večne usmiaty a vždy pozitívne naladený pesničkár Juraj Hnilica. Aj takýto prívlastok si zaslúžil martinský rodák …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *