piatok - 23. jún, 2017
Home / Aktuality / Má dva hlasy a pripravuje dva videoklipy. Kapela No One predstavila svoju tvorbu

Má dva hlasy a pripravuje dva videoklipy. Kapela No One predstavila svoju tvorbu

Do nášho štúdia zavítala topoľčianska pop rocková formácia No One, ktorá predstavila svoju tvorbu, krst debutovky a priblížila aj to, ako rýchlo možno vyrobiť dva videoklipy k aktuálnym singlom, keď treba „makať“. Singel „Na chvíľu“ a celý rozhovor si môžete vypočuť dolu pod textom.

Skupina spolupracuje s významným slovenským producentom Tomášom Kmeťom, spolu s ktorým nahrali svoj prvý album „NO.01“, ktoré uzrelo svetlo sveta 1.1.2017. Ešte v decembri minulého roku ho do života uviedla kapela Gladiator a Strýco Ayala z kapely BijouTerrier.

Kapela vyniká tým, že nemajú len jedného speváka, ale rovno dvoch. Speváčka, gitaristka a autorka skladieb Michelle založila minulý rok kapelu No One spolu s jej kolegom z predchádzajúcej formácie- spevákom Vladom. Okrem nich v kapele ešte pôsobia gitarista Tibor, bubeník Romam a najmladší člen, 17 ročný klavirista Adam. V súčastnosti kapela finišuje s natáčaním videoklipu k pilotnému singlu „Na chvíľu“.

Foto: archív No One

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Chcete zažiť dobovú atmosféru? Príďte na Bitku pod Duninom

Bitka pod Duninom je pokračovanie známych a úspešných Sklabinských hradných slávností, na ktorých sa vám …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *