štvrtok - 22. februára, 2024
bielenie zubov, 4 jednoduché tipy, ako vyzerať dobre aj bez mejkapu
Ilustračné foto: Josep Suria/Shutterstock.com

4 jednoduché tipy, ako vyzerať dobre aj bez mejkapu

Chcete byť krásna ako topmodelka – aj bez mejkapu? Dnes už nemusíte kvôli tomu podstupovať žiadne invazívne zákroky a komplikované kozmetické procedúry.

Tieto 4 tipy sa o vašu krásu postarajú bez najmenších problémov, straty času i peňazí.

Pravidelne si robte píling

Zbohom drsnej, suchej pokožke! Pravidelným pílingom (aspoň raz týždenne) bude vaša pokožka hladká a zbavená odumretých buniek. Príjemný vedľajší efekt bude, že peeling stimuluje krvný obeh a tvorbu nových kožných buniek a tým okamžite zaisťuje svieži, zdravý tón pleti. Najlepší je peeling s jemnými čiastočkami, napríklad z bieleho cukru, ktorý použijete ráno priamo pod sprchou.

Myslite na žiarivo biely úsmev

Vďaka bielym zubom vyzeráme zdravo, mlado a žiarivo. Dbajte preto na to, aby boli vaše zuby vždy v dobrom stave a v prípade potreby ich jemne vybielte. Dobrou správu je, že kvôli takémuto jednoduchému bieleniu zubov nemusíte ísť ani k zubárovi a všetko vyriešite s pásikmi doma.

Upravte si obočie

Stačí raz a vydrží vám to na dlhšiu dobu. Dokonale tvarované obočie dodá kontúram vašej tváre ten správny nádych bez toho, aby ste museli hlboko načrieť do svojej obľúbenej dámskej peňaženky.

Nájdite si čas na čaj

Korektor v luxusnej spoločenskej kabelke je pre vás určite nenahraditeľný. Existuje však aj prírodná alternatíva. Opuchnuté oči a tmavé kruhy môžete odstrániť s vrecúškom čierneho alebo harmančekového čaju.

Vrecúško čaju stačí vložiť do horúcej vody a potom ho vložiť do mrazničky. Po chvíli si ho priložte na pár minút na oči – triesloviny obsiahnuté v čaji zaistia stiahnutie cievok a redukciu tmavých kruhov. Chladiaci účinok má tiež dekongestantný účinok.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Dovoz z Číny, Ako využiť výhody dovozu tovaru z Číny v prospech rozvoja vášho podnikania

Ako využiť výhody dovozu tovaru z Číny v prospech rozvoja vášho podnikania

Dovoz tovaru z Číny môže byť a pre mnohé podniky dnes aj je veľmi atraktívnou …