utorok - 18. júna, 2024
, 8. ročník Behu na chatu pod Chlebom s BS Tatran Turany

8. ročník Behu na chatu pod Chlebom s BS Tatran Turany

BS Tatran Turany, Mesto Turany, Skialp Kriváň Turany, LK Nádej Turany s pomocou sponzorov Vás pozývajú na 8. ročník Behu na chatu pod Chlebom, ktorý sa uskutoční v nedeľu 24. júla o 10.00 hod. v Turanoch Šútove – Zajacovej. 

Prihlášku môžete podať na https://www.martinkotrha.eu/registracia/ do štvrtku 21. júla do 16.00 hod. alebo na mieste minimálne 30 minút pred začiatkom. Trať vedie cez Zajacovú – Skratky – Generál až po chatu pod Chlebom. Celková dĺžka trate je 3,1 km, prevýšenie 680 m. Súťažiaci budú rozdelení do kategórií: Junior, Muži do 40 rokov, Muži do 50 rokov, Muži nad 50 rokov, Muži nad 60 rokov, Juniorky, Ženy do 35 rokov, Ženy nad 35 rokov. Výsledky súťažného behu budú známe hodinu po dobehnutí posledného pretekára na chate Lyžiarskeho klubu Nádej.

Pri počte menej ako štyria pretekári organizátori spoja jednotlivé kategórie. Pri mieste štartu je parkovisko pre automobily. Upozorňujeme, že cesta na miesto štartu je lesná cesta v zlom stave vhodná pre terénne automobily. Doprava na miesto štartu autom je na vlastné riziko. Využiť môžete aj parkovisko pri autocampingu. Šatne, sprchy a občerstvenie je v priestoroch lyžiarskej chaty Lyžiarskeho klubu Nádej približne sto metrov od cieľa. Vyvezenie batohov s vecami na prezlečenie zo štartu do cieľa terénnym autom je zabezpečený. Odchod auta je naplánovaný 15 minút pred štartom.

Viac informácií, ako aj cenu štartovného nájdete na https://www.turany.sk alebo https://www.martinkotrha.eu

Autor: Jozef Liskaj/predseda BS Tatran Turany a riaditeľ pretekov
Foto: mala-fatra.cz

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *