pondelok - 6. mája, 2024
, Líniu troch víťazstiev domácich Martinčanov pretrhla v nedeľu Banská Bystrica víťazstvom 3:0

Líder tabuľky z Banskej Bystrice ukázal v nedeľu 20. novembra na ľade Martinčanov, prečo mu patrí prvé miesto, keď zvíťazil v 22. kole Tipsport ligy a odniesol si domov tri body.

V prvej tretine sa po neuznanom góle domácich ujali vedenia hostia z Banskej Bystrice gólom Dávida Buca. Druhá tretina bola bezgólová, húževnaté martinské mužstvo aktívne bojovalo, no fanúšici sa gólu domácich do konca zápasu nedočkali. V tretej tretiny bodovali opäť „barani“ gólom Jordana Hickmotta a Tomáša Surového, ktorý upravil skóre na konečný výsledok. Zápas zhodnotil kapitán domáceho mužstva Ján Tabaček.

Po zápase poskytol svoje vyjadrenie aj asistent trénera Martinčanov Juraj Halaj.