piatok - 24. mája, 2024
, Adam Ďurica má za sebou prelomový rok, ale tá ozajstná zmena ešte len príde!

Adam Ďurica má za sebou prelomový rok, ale tá ozajstná zmena ešte len príde!

Len nedávno sme informovali o tom, že tridsiatka je pre speváka Adama Ďuricu veľkým životným míľnikom, o čom hovorí aj názov jeho nového albumu 30. To sme však ešte netušili, že ho už čoskoro čaká tá najväčšia zmena v živote. Stane sa totiž otcom.

Už dlhšie sa v kuloároch pošuškávalo, že Adamova manželka Kristína, s ktorou sa oženil pred rokom, je tehotná. Adamovi sa však veľmi úspešne darilo vyhýbať priamym otázkam na túto tému. Naposledy dokonca veľmi vtipne a pohotovo zareagoval, že je v očakávaní nového albumu. Nedávno však na sociálnych sieťach oficiálne oznámil, že čakajú bábätko a túto milú správu potvrdil aj krásnymi fotkami, ktoré pre nich vyhotovil Matúš Lošonský. Každý rodič iste vie, že narodenie dieťaťa je veľká zmena. Adam s Kikou sú však na túto úlohu pripravení a príchodu potomka sa už nevedia dočkať.

https://www.instagram.com/p/BpR_hIcnuWA/?utm_source=ig_web_copy_link

„Sme naozaj šťastní. S Kikou príchod bábätka vnímame, ako prirodzený vývoj nášho vzťahu a veľmi sa z toho tešíme. Cítim, že môj život naberá celkom nový rozmer. Moja tridsiatku, už pre mňa navždy bude najprelomovejším rokom,“ vyjadril nadšene budúci otec Adam Ďurica.

Adam Ďurica má za sebou mimoriadne úspešný a tvorivý rok. Okrem nedávneho singla Holubička, v ktorom spieva text Simy Martausovej, vydal album 30, na ktorom je 12 rôznorodých a pôsobivých piesní. Momentálne aj so Simou pracujú na novom aranžmáne Holubičky, ktorú si vybrali tvorcovia rozprávky Vianočné želanie ako titulnú pieseň. Nežná skladba tak dostane podobu duetu, ktorý bude doprevádzať Symfonický orchester Slovenského rozhlasu.

 Zdroj: Ľuba Svatá

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Tublatanka, Tublatanka predstavuje energickú pieseň Súboj víťazov k Majstrovstvám sveta v hokeji!

Tublatanka predstavuje energickú pieseň Súboj víťazov k Majstrovstvám sveta v hokeji!

Skupina Tublatanka fandí hokeju! Rocková legenda pripravila novú pieseň Súboj víťazov pre Majstrovstvá sveta v …