sobota - 20. apríla, 2024
, Tipsport liga: MsHK Žilina zdolal vo vloženom zápase HK Orange 20
Ilustračné foto/FB MsHK Žilina

Tipsport liga: MsHK Žilina zdolal vo vloženom zápase HK Orange 20

Hokejová Tipsport Liga 2018/2019 mala vo štvrtok 25. októbra 2018 na programe vložený zápas HK Orange 20 – MsHK DOXXbet Žilina v Piešťanoch. Žilina zdolala HK Orange 20 5:1.

„Vlci“ v Piešťanoch išli od začiatku proti mladíkom za plným bodovým ziskom, v prvej tretine sa presadili dvakrát, druhý gól dal Matejka v presilovke. Za stavu 0:3 znížil v druhej tretine Fafrák, ale Žilina ešte do sirény opäť odskočila na trojgólový rozdiel. V tretej tretine komfortný náskok poistil Milý a hostia sa po predchádzajúcich dvoch prehrách s Novými Zámkami a Popradom dobre naladili na najbližší duel proti majstrovi z Banskej Bystrice.